Skip to main content
Mokytojų portalas

STEM laboratorijos yra skirtos kaip papildomo mokymosi patirtis, kuri yra lanksti ir gali būti įgyvendinama įvairiais būdais. Naudokite stimuliavimo vadovą, kad padėtumėte, kad Testbed – VEX IQ Sensors STEM Lab atitiktų jūsų tvarkaraštį. Šią STEM laboratoriją galima pritaikyti 50, 60, 80 ir 90 minučių įgyvendinimui, o ne visas 145 minutes, įtrauktas į medžiagą. Šios STEM laboratorijos diegimo parinktys apima:

Šios STEM laboratorijos diegimo parinktys apima:

  • Jei turite ribotą laiką, užpildykite tik „Ieškokite“ ir „Play“ skyrius. Bendras abiejų skyrių laikas yra 90 minučių. Studentai baigs įgyti patirties tiek kuriant, tiek bandydami jutiklius programuodami.

  • 80 minučių galima paruošti bandomąją lovą (arba dvi) prieš pamoką ir leisti mokiniams užpildyti skyrius „Žaisti“ ir „Permąstyti“. Ši parinktis neleidžia statyti, bet maksimaliai padidina patirtį naudojant VEX IQ jutiklius. Tada mokiniai gali vykdyti ir išbandyti projektus naudodami bendrinamą (-as) testavimo lovą (-as).

  • 60 minučių galima paruošti bent vieną „Testbed“ ir leisti mokiniams užpildyti „Play“ ir „Apply“ skyrius. Mokiniai įgis patirties su VEX IQ jutikliais programuodami, taip pat supras kontekstą ir vertę mokydamiesi, kaip jutikliai naudojami kituose kasdienio gyvenimo aspektuose.

  • Jei turite tik 50 minučių ir prieš pamoką galite paruošti bent vieną bandomąją lovą, paprašykite mokinių užpildyti skyrių „Play“. Mokiniai įgis patirties mokydamiesi, kaip veikia VEX IQ jutikliai, ir bandys su jais susijusius projektus.

STEM laboratorijos tempimo vadovuose apžvelgiamos sąvokos, kurios mokomos kiekviename STEM laboratorijos skyriuje (ieškokite, žaiskite, taikykite, permąstykite, žinokite), susieja išteklius, kuriuos mokytojai gali naudoti mokydami tas sąvokas, ir nustato visą reikalingą medžiagą. STEM laboratorijos ritmo vadovas yra redaguojamas „Google“ dokumentas, kurį galite išsaugoti savo įrenginyje ir modifikuoti atsižvelgdami į klasės apribojimus ir mokinių .

Bandomoji vieta – VEX IQ jutiklių stimuliacijos vadovas

Google Doc .docx .pdf