Тепер, коли збірку завершено, дослідіть і подивіться, що вона може зробити. Тоді дайте відповіді на ці запитання у своєму інженерному зошиті.
-
Як, на вашу думку, можна використовувати автопілот як інструмент для вимірювання?
-
Якби у вас не було лінійки, щоб вимірювати, на яку відстань переміщався робот Autopilot, яку деталь VEX ви б вибрали в якості мірної палички? чому
-
Дивлячись на робота-автопілота, як ви думаєте, скільки частин ви використали для його створення? Запишіть своє припущення та чому ви обрали саме це число у своєму інженерному блокноті.
Інструменти вчителя
-
Відповіді можуть бути різними, але можуть включати бажання, щоб автопілот перемістився до певної точки, а потім виміряв, як далеко він пройшов, або ви можете «сказати» (запрограмувати) йому рухатися на певну відстань.
-
Студенти могли використовувати будь-яку деталь VEX як вимірювальний інструмент із низкою обґрунтувань. Учні можуть вибрати коротку для точності або довгу для легкого вимірювання великих відстаней. Деякі студенти можуть зауважити, що сірі промені були б хорошими, тому що ви також можете використовувати отвори для вимірювання часткових відстаней.
-
Учні могли відповісти на будь-яке число для своєї відгадки. У роботі автопілота 154 фігури, і студенти можуть відгадати більше чи менше частин залежно від своїх міркувань. Щоб отримати додаткову вправу з оцінювання, перегляньте Розширення навчання нижче.
Розширте своє навчання
Оцінка є важливою навичкою для студентів, яку потрібно практикувати. Як клас, опрацюйте наступну вправу, використовуючи третє дослідницьке запитання.
-
Попросіть студентів поділитися своїми припущеннями щодо того, скільки частин у робота-автопілота, і написати їх на дошці.
-
Упорядкуйте оцінки від найменшого до найбільшого. Попросіть учнів визначити, де в наборі знаходиться їхня припущення.
-
Запитайте учнів, як вони дійшли до своєї припущення. Студенти відповідатимуть різноманітними відповідями.
-
Спрямуйте учнів на те, як систематично оцінити кількість частин. Це може включати:
-
Визначення кількості кроків і оцінка середньої кількості частин на крок. Для цього знадобиться множення, щоб знайти остаточну оцінку.
-
Перелік типів частин і оцінка кількості частин кожної частини. Це потребує доповнення.
-
Студенти можуть додавати власні ідеї щодо того, як вони можуть систематично оцінювати.
-
-
Дайте студентам час переглянути свої оцінки та попросіть їх записати їх у свої інженерні зошити.
-
Попросіть студентів поділитися своїми новими оцінками і знову запишіть їх на дошці.
-
Розкрийте точну кількість частин і подивіться, хто був близький до реальної кількості.