Поради вчителю
-
Зверніть увагу на той факт, що роботам не обов’язково мати людський вигляд, щоб вважатися роботами. Робот — це будь-яка машина, яка здатна автоматично виконувати складну серію завдань, особливо тих, які програмуються комп’ютером.
-
Ми розуміємо, що Вікіпедія не повинна використовуватися як джерело основного джерела. Проте студенти можуть використовувати пов’язану сторінку Вікіпедії, щоб визначити назви роботів і організацій для подальшого дослідження.
Творчі роботи
Роботи зазвичай спадають на думку, коли говорять про математику, науку чи інженерію. Однак, оскільки технології проникають у всі аспекти нашого життя, роботи є скрізь, включаючи світ мистецтва. З розвитком штучного інтелекту художники тепер можуть спостерігати, як роботи не лише копіюють відомі твори мистецтва, але й створюють власне мистецтво. Ці роботи не просто імітують мазки, а фактичний процес, який художник використовує для малювання. Деякі мистецькі групи працюють над різними методами, включаючи використання пульта дистанційного керування для керування пензлем робота, використання систем стеження за очима для визначення рухів робота на полотні та програмування робота для розбирання та реконструкції вхідних зображень. Роботи можуть використовувати ці здібності, щоб дозволити людям з фізичними вадами створювати мистецтво за допомогою дистанційного керування. Усі ці техніки розробки створюють нові інноваційні роботи, які глядачі можуть оцінити.
Розширте своє навчання
Щоб розширити цю діяльність, попросіть своїх студентів вивчити потенційні можливості використання робототехніки у творчому мистецтві (музиці, театрі, кіно та образотворчому мистецтві). Студенти повинні вибрати один із видів мистецтва, вивчити способи використання роботів у вибраній категорії та уявити майбутнє використання робототехніки в цій галузі. Студенти також повинні визначити компанії, які отримують прибуток від штучного інтелекту (ШІ) у цих галузях.
Щоб пов’язати цю діяльність із багатьма способами використання робототехніки у світі, попросіть своїх учнів дослідити характеристики роботів-гуманоїдів. Студенти повинні вивчити різні варіанти використання таких роботів у соціальних галузях, тваринництві, побуті, мобільності, рятувальній та астронавтичній чи аерокосмічній промисловості.
Мотивуйте дискусію
Після того як студенти дослідять використання робототехніки в творчому мистецтві, обговоріть їхні висновки та ідеї в групі.
З: Якими способами роботи використовуються в музиці?
A: Штучний інтелект (AI) використовується для створення та написання оригінальної музики. Алгоритми використовуються різними способами в музичній індустрії: від виявлення нових талантів і особистих музичних уподобань до рекламних кампаній і маркетингу.
Q: Якими способами роботи використовуються в театрі?
A: Оріза Хірата, японський драматург і режисер, використовує роботів як персонажів у своїй п’єсі, щоб показати співіснування між людьми та роботами в мистецтві за допомогою соціального гуманоїдного робота. Ці типи роботів розроблені такими компаніями, як Hitachi, Honda, Sony, Fujitsu і Toyota.
Q: Якими способами роботи використовуються у фільмі?
A: Аніматроніка використовується для імітації реалістичних рухів неживих об’єктів і персонажів у фільмах без використання комп’ютерних зображень (CGI). Наприклад, деякі динозаври, показані у фільмах «Парк Юрського періоду», були аніматрониками. Також роботи та технології штучного інтелекту використовуються при розробці сценарію, налаштуваннях і зйомках. У Голлівуді технологія машинного навчання використовується для аналізу та визначення цільової аудиторії, прогнозів касових зборів після дебютів трейлерів і цільових рекламних кампаній у соціальних мережах.
Q: Якими способами роботи використовуються в образотворчому мистецтві?
A: Роботи, такі як e-David, використовують візуальну оптимізацію для прийняття художніх рішень під час відтворення творів мистецтва. Асоціація роботів в архітектурі прагне зробити роботів доступними для креативної індустрії за допомогою робота KUKA. Робот KUKA — це технологічний інструмент, який використовується для оптимізації архітектурних проектів.