Skip to main content

Лабораторії STEM
М.А.Д. Коробка

Що таке примітки вчителя?

Кожна лабораторія STEM має ресурси, доступні лише вчителям. Мета цих ресурсів – допомогти вам підготуватися та провести студентів у кожному розділі лабораторії. У кожній лабораторії є два типи ресурсів для вчителя: розділ лабораторії для вчителя та нотатки вчителя на сторінках.

Розділ для вчителів

Розділ для вчителів надасть огляд лабораторії та ресурси для підготовки до лабораторії. Цей розділ буде дуже корисним, щоб отримати загальне уявлення про лабораторію та спланувати час занять.

  • Посібник з лабораторії STEM надає огляд того, для чого призначений кожен розділ лабораторії STEM.
  • Сторінка попереднього перегляду містить ключову інформацію, таку як необхідні матеріали, цілі навчання та стандарти. Крім того, в Лабораторії є опис кожної сторінки.
  • Посібник з темпу надає діаграму, яка охоплює кількість часу, концепції, доставку, необхідні матеріали та ресурси.
  • Ключ відповідей містить відповіді на запитання в розділі «Знати». Зверніть увагу, що відповіді також будуть надані в примітці вчителя на цій сторінці.
  • Розділ «Пошук довідки» містить короткий огляд того, як користуватися бібліотекою VEX, бібліотекою допоміжних статей, які можна використовувати, щоб допомогти вчителям і студентам під час STEM Labs.

Примітки вчителя

Нотатки для вчителя – це розділи вмісту лише для вчителів, які можна знайти на сторінках самої лабораторії STEM. Мета цих приміток для вчителя — своєчасно надати поради та вказівки для кожного етапу лабораторії, щоб полегшити вам навчання на кожній сторінці. Є кілька типів нотаток для вчителя, які містять огляд змісту, успіхи учнів, питання для обговорення, додаткові дії та ключі відповідей.

На сторінках STEM Lab є кілька основних типів приміток для вчителів:

Інструменти для вчителя: цей тип нотаток для вчителя служитиме багатьом цілям. Інструменти вчителя містять відповіді на запитання або опис результатів дослідження. Вони можуть надати додаткові варіанти підходів до навчання або резюме змісту сторінки. Цей інструментарій для вчителя призначений для діяльності, яка використовує

Інструменти вчителя

Порада для вчителя: ця пам’ятка для вчителя надасть короткі прямі поради, які зазвичай надають своєчасну допомогу для того, щоб учням лабораторія STEM працювала якомога плавніше.

Поради вчителю

Мотивуйте обговорення: цей тип заміток містить запитання, які ви можете поставити учням, щоб розпалити дискусію та спонукати студентів думати про теми в лабораторній роботі. Відповіді або можливі відповіді також надаються для орієнтування.

Мотивуйте дискусію

Розширюйте своє навчання: у цій примітці наведено додаткові завдання, які можна призначати учням, коли є додатковий час. Діяльність Extend Your Learning також може бути призначена студентам, які виконують роботу швидше, ніж інші студенти.

Розширте своє навчання