Skip to main content
Skolotāju portāls
1 staba sešstūra uzgriežņa fiksators
1 Stabiņa sešstūra uzgriežņa fiksators

 

Izmantojot 1 statņa sešstūra uzgriežņa fiksatoru

1 postu sešstūra uzgriežņu fiksators nodrošina divus saskares punktus, lai savienotu konstrukcijas sastāvdaļu ar citu daļu, izmantojot vienu skrūvi un uzgriezni. Vienā fiksatora galā ir stabs, kura izmērs ir droši ievietots konstrukcijas sastāvdaļas kvadrātveida caurumā. Otram fiksatora galam ir tāds izmērs un rievojums, lai droši piestiprinātu sešstūra uzgriezni, ļaujot viegli pievilkt skrūvi 8-32, neizmantojot uzgriežņu atslēgu vai knaibles.

Lai izmantotu fiksatoru:

  1. Izlīdziniet to uz VEX konstrukcijas komponenta tā, lai abus galus atbalstītu konstrukcijas sastāvdaļa un tie būtu novietoti otrās daļas nostiprināšanai.

  2. Ievietojiet kvadrātveida statni, kas izspiež no fiksatora, konstrukcijas detaļā, lai palīdzētu to noturēt vietā.

  3. Ja fiksators tiek izmantots divu konstrukcijas komponentu nostiprināšanai, ievietojiet sešstūra uzgriezni fiksatora otrā galā, lai tas būtu vienā līmenī ar pārējo sastāvdaļu. Ja to izmanto cita veida detaļu nostiprināšanai, piemēram, atdalīšanai, var būt lietderīgi skrūvi ievietot caur šo pusi.

  4. Ja nepieciešams, izlīdziniet visas papildu sastāvdaļas galvenās konstrukcijas sastāvdaļas aizmugurē.

  5. Ja fiksatoru izmanto divu konstrukcijas komponentu savienošanai, izmantojiet atbilstoša garuma skrūvi 8-32, lai nostiprinātu konstrukcijas sastāvdaļas caur caurumu un sešstūra uzgriezni. Ja to izmanto, lai pievienotu cita veida komponentus, piemēram, starpsienu, nostipriniet to tieši vai ar sešstūra uzgriezni.