Skip to main content

Šešiabriaunis fiksatorius
1 Stulpelio šešiabriaunis veržlės laikiklis

Naudojant 1 stulpelio šešiabriaunį veržlės laikiklį

1 stulpelio šešiabriaunis veržlės laikiklis suteikia du kontaktinius taškus, skirtus sujungti konstrukcijos komponentą su kita dalimi, naudojant vieną varžtą ir veržlę. Viename laikiklio gale yra stulpelis, kurio dydis patikimai tilptų į kvadratinę konstrukcinio komponento angą. Kitas laikiklio galas yra tokio dydžio ir su įpjovomis, kad tvirtai tilptų šešiabriaunė veržlė, todėl 8–32 varžtą galima lengvai priveržti, nereikalaujant veržliarakčio ar replių.

Norėdami pasinaudoti laikikliu:

  • Sulygiuokite jį ant VEX konstrukcinio komponento taip, kad abu galai būtų paremti konstrukciniu komponentu ir būtų išdėstyti taip, kad pritvirtintų antrąją dalį.

  • Į konstrukcinį komponentą įkiškite kvadratinį stulpelį, išspaudžiamą iš laikiklio, kad jis liktų vietoje.

  • Jei laikiklis naudojamas dviem konstrukcijos komponentams pritvirtinti, į kitą laikiklio galą įkiškite šešiabriaunę veržlę, kad ji būtų viename lygyje su likusia dalimi. Jei naudojamas kito tipo komponentams pritvirtinti, pvz., atrama, gali būti tikslinga varžtą įkišti per šią pusę.

  • Jei reikia, visus papildomus komponentus sulygiuokite su pagrindinio konstrukcijos komponento užpakaline dalimi.

  • Jei laikiklis naudojamas dviem konstrukcijos komponentams sujungti, naudokite tinkamo ilgio 8-32 varžtą, kad pritvirtintumėte konstrukcijos komponentus per skylę ir šešiabriaunę veržlę. Jei naudojamas prijungti kitokio tipo komponentus, pvz., atramą, pritvirtinkite jį tiesiogiai arba šešiabriaune veržle.