Skip to main content

Фіксатор шестигранної гайки
1 Фіксатор шестигранної гайки

Використання фіксатора шестигранної гайки з 1 опорою

Фіксатор шестигранної гайки з 1 опорою забезпечує дві точки контакту для з’єднання структурного компонента з іншим за допомогою одного гвинта та гайки. Один кінець фіксатора містить стійку розміром для надійної посадки в квадратному отворі конструктивного компонента. Інший кінець фіксатора має розмір і проріз для надійної фіксації шестигранної гайки, що дозволяє легко затягнути гвинт 8-32 без використання ключа чи плоскогубців.

Щоб скористатися фіксатором:

  • Вирівняйте його на структурному компоненті VEX так, щоб обидва кінці підтримувалися структурним компонентом і розташовувалися для кріплення другої частини.

  • Вставте квадратний штифт, що виходить із фіксатора, у структурний компонент, щоб він залишався на місці.

  • Якщо фіксатор використовується для кріплення двох структурних компонентів, вставте шестигранну гайку в інший кінець фіксатора так, щоб він був на одному рівні з рештою компонента. Якщо використовується для кріплення іншого типу компонента, наприклад опори, доцільно вставити гвинт через цю сторону.

  • Вирівняйте будь-які додаткові компоненти із задньою частиною основного структурного компонента, якщо це можливо.

  • Якщо фіксатор використовується для з’єднання двох структурних компонентів, використовуйте гвинт 8-32 відповідної довжини, щоб закріпити структурні компоненти через отвір і шестигранну гайку. Якщо використовується для підключення іншого типу компонента, наприклад опори, закріпіть його безпосередньо або за допомогою шестигранної гайки.