Skip to main content

STEM laboratorijos
Tai lygiosios! Mokytojas

Mokytojų portalas

„VEX Robotics“ siūlo pagalbos dokumentaciją daugiausia straipsnių „Kaip“ pavidalu, kad padėtų naujiems vartotojams greitai pradėti veikti ir padėtų labiau patyrusiems vartotojams rasti laiku ir tikslinių atsakymų į savo klausimus. Straipsniai ypač naudingi naudojant STEM laboratorijas. Jei nesate tikri, kaip ką nors padaryti, VEX bibliotekoje tikriausiai yra straipsnis, kuris jums padės tai padaryti.

Nuoroda į VEX bibliotekos V5 skyrių yra help.vex.com.

Nukreipimo puslapyje spustelėkite didelį VEX V5 mygtuką, kad pamatytumėte tik tą VEX bibliotekos dalį.

Paieškos juosta gali būti naudojama norint rasti konkrečius straipsnius iš visos duomenų bazės.

Pavyzdžiui, jums ar mokiniui gali kilti klausimų apie įkrovimą, įdiegimą ar bet kokios kitos su baterijomis susijusios informacijos. Norėdami ieškoti visų straipsnių, susijusių su VEX V5 akumuliatoriais, naudokite paieškos terminus „V5 Battery.

Straipsniai nuolat pridedami prie duomenų bazės. Temos svyruoja nuo aparatinės įrangos įdiegimo iki programinės įrangos diegimo ir nuo naršymo VEX V5 Robot Brain iki indikatoriaus lempučių skaitymo. Taip pat yra trikčių šalinimo straipsnių, pradedant rodomų klaidų pranešimų taisymu ir baigiant „VEX Smart Motors“ trikčių šalinimu.

Nuorodos į VEX bibliotekos straipsnius taip pat pateikiamos šios STEM laboratorijos tekste. Pavyzdžiui, jei skaitytojo prašoma „Atsisiųsti ir paleisti projektą“ VEXcode V5, pirmą kartą parašius žodį „Atsisiųsti“ , greičiausiai tai bus susieta su VEX bibliotekos straipsniu „Kaip atsisiųsti ir vykdyti projektą VEXcode V5."

Geriausias laikas naudoti VEX biblioteką yra , kai:

  • Planuojate STEM laboratoriją arba ruošiate mokymosi aplinką.
  • Studentai savarankiškai tiria ir sprendžia savo problemas, susijusias su technine, programine įranga ar programavimu.
  • Jūs ir jūsų mokiniai kartu šalinate triktis.