Skip to main content

Лабораторії STEM
Це нічия! вчитель

Учительський портал

VEX Robotics пропонує допоміжну документацію здебільшого у формі статей «Як це зробити», щоб допомогти новим користувачам швидко налаштуватися на роботу та допомогти більш досвідченим користувачам знайти своєчасні та відповіді на свої запитання. Статті особливо корисні під час запуску STEM Labs. Якщо ви не знаєте, як щось зробити, у бібліотеці VEX, ймовірно, є стаття, яка допоможе вам у цьому.

Посилання на розділ V5 бібліотеки VEX є help.vex.com.

На цільовій сторінці натисніть велику кнопку VEX V5, щоб побачити лише цю частину бібліотеки VEX.

Рядок пошуку можна використовувати для пошуку конкретних статей з усієї бази даних.

Наприклад, у вас або студента можуть виникнути запитання щодо заряджання, встановлення або будь-якої іншої інформації, пов’язаної з акумуляторами. Для пошуку всіх статей, пов’язаних з акумуляторами VEX V5, використовуйте пошуковий термін «V5 Battery.

Статті постійно додаються до бази даних. Теми варіюються від встановлення апаратного забезпечення до встановлення програмного забезпечення та від навігації мозком робота VEX V5 до читання індикаторів . Є також статті про усунення несправностей, починаючи від виправлення відображених повідомлень про помилки до усунення несправностей VEX Smart Motors.

Посилання на статті бібліотеки VEX також надаються в тексті цієї STEM Lab. Наприклад, якщо читача запитують «Завантажити та запустити проект» у VEXcode V5, перший раз, коли слово «Завантажити» буде написано , воно, швидше за все, буде пов’язане зі статтею бібліотеки VEX «Як завантажити та запустити проект у VEXcode V5."

Найкраще використовувати бібліотеку VEX коли:

  • Ви плануєте STEM Lab або готуєте навчальне середовище.
  • Студенти самостійно досліджують і вирішують власні проблеми, пов'язані з апаратним забезпеченням, програмним забезпеченням або програмуванням.
  • Ви та ваші учні вирішуєте несправності разом.