Skip to main content

STEM laboratorijas
Tā ir izloze! Skolotājs

Skolotāju portāls

VEX Robotics piedāvā atbalsta dokumentāciju galvenokārt rakstu "Kā" veidā, lai palīdzētu jauniem lietotājiem ātri sākt darbu un palīdzētu pieredzējušākiem lietotājiem atrast savlaicīgas un atbildes uz saviem jautājumiem. Raksti ir īpaši noderīgi, palaižot STEM Labs. Ja nezināt, kā kaut ko darīt, iespējams, VEX bibliotēkā ir raksts, kas jums palīdzēs.

Saite uz VEX bibliotēkas V5 sadaļu ir help.vex.com.

Galvenajā lapā noklikšķiniet uz lielās pogas VEX V5, lai redzētu tikai šo VEX bibliotēkas daļu.

Meklēšanas joslu var izmantot, lai atrastu konkrētus rakstus no visas datu bāzes.

Piemēram, jums vai studentam var būt jautājumi par uzlādi, uzstādīšanu vai jebkādu citu informāciju, kas saistīta ar akumulatoriem. Lai meklētu visus ar VEX V5 akumulatoriem saistītos rakstus, izmantojiet meklēšanas vienumus “V5 Battery.

Raksti tiek nepārtraukti pievienoti datu bāzei. Tēmas svārstās no aparatūras instalēšanas līdz programmēšanas programmatūras instalēšanai un no navigācijas VEX V5 Robot Brain līdz indikatoru nolasīšanai. Ir arī raksti par problēmu novēršanu, sākot no parādīto kļūdu ziņojumu labošanas līdz VEX Smart Motors problēmu novēršanai.

Saites uz VEX bibliotēkas rakstiem ir sniegtas arī šīs STEM laboratorijas tekstā. Piemēram, ja VEXcode V5 lasītājam tiek lūgts "Lejupielādēt un palaist projektu", pirmo reizi, kad vārds "Lejupielādēt" tiek rakstīts , visticamāk, tas ir saistīts ar VEX bibliotēkas rakstu "Kā lejupielādēt un palaist projektu VEXcode V5."

Labākais laiks VEX bibliotēkas lietošanai ir , kad:

  • Jūs plānojat STEM laboratoriju vai gatavojat mācību vidi.
  • Studenti patstāvīgi pēta un risina savas problēmas, kas saistītas ar aparatūru, programmatūru vai programmēšanu.
  • Jūs un jūsu skolēni kopā veicat problēmu novēršanu.