Skip to main content

STEM laboratorijos
Griebtuvas

Mokytojų portalas

„VEX Robotics“ siūlo pagalbos dokumentaciją daugiausia straipsnių „Kaip“ pavidalu, kad padėtų naujiems vartotojams greitai pradėti darbą ir padėtų labiau patyrusiems vartotojams rasti laiku ir tikslinių atsakymų į savo klausimus. Straipsniai ypač naudingi naudojant STEM laboratorijas. Jei nesate tikri, kaip ką nors padaryti, VEX bibliotekoje tikriausiai yra straipsnis, kuris jums padės tai padaryti.

Nuoroda į VEX bibliotekos IQ skyrių yra help.vex.com.

Nukreipimo puslapyje spustelėkite didelį VEX IQ mygtuką, kad pamatytumėte tik tą VEX bibliotekos dalį.

Paieškos juosta gali būti naudojama norint rasti konkrečius straipsnius iš visos duomenų bazės.

Pavyzdžiui, jums ar mokiniui gali kilti klausimų apie įkrovimą, įdiegimą ar bet kokios kitos su baterijomis susijusios informacijos. Norėdami ieškoti visų straipsnių, susijusių su VEX IQ akumuliatoriais, naudokite paieškos terminus "IQ baterija -V5". Ši paieška pateikia bet kokį straipsnį, susijusį su VEX IQ roboto arba valdiklio baterijomis, ir neįtraukia jokių su IQ susijusių terminų.

Straipsniai nuolat pridedami prie duomenų bazės. Temos svyruoja nuo techninės įrangos diegimo iki programinės įrangos diegimo ir nuo naršymo VEX IQ Robot Brain iki indikatoriaus lempučių skaitymo. Taip pat yra trikčių šalinimo straipsnių, pradedant rodomų klaidų pranešimų taisymu ir baigiant „VEX Smart Motors“ trikčių šalinimu.

Nuorodos į VEX bibliotekos straipsnius taip pat pateikiamos šios STEM laboratorijos tekste. Pavyzdžiui, jei skaitytojo prašoma „Atsisiųsti ir paleisti projektą“ programoje VEXcode IQ, pirmą kartą parašius žodį „Atsisiųsti“ , greičiausiai tai bus susieta su VEX bibliotekos straipsniu „Kaip atsisiųsti ir vykdyti projektą VEXcode IQ."

Geriausias laikas naudoti VEX biblioteką yra , kai:

  • Planuojate STEM laboratoriją arba ruošiate mokymosi aplinką.
  • Studentai savarankiškai tiria ir sprendžia savo problemas, susijusias su technine, programine įranga ar programavimu.
  • Jūs ir jūsų mokiniai kartu šalinate triktis.