Skip to main content

Лабораторії STEM
Грабер

Учительський портал

VEX Robotics пропонує допоміжну документацію здебільшого у формі статей «Як це зробити», щоб допомогти новим користувачам швидко налаштуватися на роботу та допомогти більш досвідченим користувачам знайти своєчасні та відповіді на свої запитання. Статті особливо корисні під час запуску STEM Labs. Якщо ви не знаєте, як щось зробити, у бібліотеці VEX, ймовірно, є стаття, яка допоможе вам у цьому.

Посилання на розділ IQ бібліотеки VEX help.vex.com.

На цільовій сторінці натисніть велику кнопку VEX IQ, щоб побачити лише цю частину бібліотеки VEX.

Рядок пошуку можна використовувати для пошуку конкретних статей з усієї бази даних.

Наприклад, у вас або студента можуть виникнути запитання щодо заряджання, встановлення або будь-якої іншої інформації, пов’язаної з акумуляторами. Для пошуку всіх статей, пов’язаних з акумуляторами VEX IQ, використовуйте пошуковий термін «IQ акумулятор -V5». Цей пошук повертає будь-які статті, пов’язані з роботом VEX IQ або батареями контролера, і виключає будь-який термін, пов’язаний з IQ.

Статті постійно додаються до бази даних. Теми варіюються від встановлення апаратного забезпечення до встановлення програмного забезпечення, а також від навігації мозком робота VEX IQ до читання індикаторів . Є також статті про усунення несправностей, починаючи від виправлення відображених повідомлень про помилки до усунення несправностей VEX Smart Motors.

Посилання на статті бібліотеки VEX також надаються в тексті цієї STEM Lab. Наприклад, якщо читача попросять «Завантажити та запустити проект» у VEXcode IQ, перший раз, коли слово «Завантажити» буде написано , це, швидше за все, буде пов’язано зі статтею бібліотеки VEX «Як завантажити та запустити проект у VEXcode IQ".

Найкраще використовувати бібліотеку VEX , коли:

  • Ви плануєте STEM-лабораторію або готуєте навчальне середовище.
  • Студенти самостійно досліджують і вирішують власні проблеми, пов'язані з апаратним забезпеченням, програмним забезпеченням або програмуванням.
  • Ви та ваші учні вирішуєте несправності разом.