Skip to main content

STEM laboratorijas
Grabber

Skolotāju portāls

VEX Robotics piedāvā atbalsta dokumentāciju galvenokārt rakstu "Kā" veidā, lai palīdzētu jauniem lietotājiem ātri sākt darbu un palīdzētu pieredzējušākiem lietotājiem atrast savlaicīgas un atbildes uz saviem jautājumiem. Raksti ir īpaši noderīgi, izmantojot STEM Labs. Ja neesat pārliecināts, kā kaut ko darīt, VEX bibliotēkā, iespējams, ir raksts, kas jums palīdzēs.

Saite uz VEX bibliotēkas IQ sadaļu ir help.vex.com.

Galvenajā lapā noklikšķiniet uz lielās VEX IQ pogas, lai redzētu tikai šo VEX bibliotēkas daļu.

Meklēšanas joslu var izmantot, lai atrastu konkrētus rakstus no visas datu bāzes.

Piemēram, jums vai studentam var būt jautājumi par uzlādi, uzstādīšanu vai jebkādu citu informāciju, kas saistīta ar akumulatoriem. Lai meklētu visus rakstus, kas saistīti ar VEX IQ akumulatoriem, izmantojiet meklēšanas vienumus "IQ baterija -V5." Šī meklēšana atgriež visus rakstus, kas saistīti ar VEX IQ robotu vai kontroliera baterijām, un izslēdz visus ar IQ saistītus terminus.

Raksti tiek nepārtraukti pievienoti datu bāzei. Tēmas svārstās no aparatūras instalēšanas līdz programmēšanas programmatūras instalēšanai un no navigācijas VEX IQ Robot Brain līdz indikatoru nolasīšanai. Ir arī raksti par problēmu novēršanu, sākot no parādīto kļūdu ziņojumu labošanas līdz VEX Smart Motors problēmu novēršanai.

Saites uz VEX bibliotēkas rakstiem ir sniegtas arī šīs STEM laboratorijas tekstā. Piemēram, ja lasītājam VEXcode IQ tiek prasīts “Lejupielādēt un palaist projektu”, pirmo reizi, kad vārds “Lejupielādēt” tiek rakstīts , visticamāk, tas ir saistīts ar VEX bibliotēkas rakstu “Kā lejupielādēt un palaist projektu VEXcode IQ."

Labākais laiks VEX bibliotēkas lietošanai ir , kad:

  • Jūs plānojat STEM laboratoriju vai gatavojat mācību vidi.
  • Studenti patstāvīgi pēta un risina savas problēmas, kas saistītas ar aparatūru, programmatūru vai programmēšanu.
  • Jūs un jūsu skolēni kopā veicat problēmu novēršanu.