Skip to main content

Значок панелі інструментів вчителя Інструменти вчителя - Мета цієї діяльності

Ця вправа пропонує студентам застосувати те, що вони дізналися на попередній сторінці, щоб завершити набір даних на прикладі знімка. Вони заповнять пропущені значення, обчислять центральні значення X і Y і інтерпретують те, що дані можуть розповісти нам про положення об’єкта відносно центральної точки робота. Це підготує їх до успіху в наступному змаганні Vision Data Challenge.

Додайте відсутні значення нижче у свій інженерний блокнот.

Ось надані дані зі знімка:

  • X = 50

  • Y = 36

  • W = 152

  • H = 150

  1. REDBOX знаходиться ліворуч чи праворуч від центральної точки робота?

  2. REDBOX вище або нижче центральної точки робота?

Піктограма «Поради вчителю». Поради вчителю

Зверніть увагу учнів на те, що рамка виявлення не повністю покриває REDBOX. Це нормально. Він все ще розпізнає REDBOX. Налаштування датчика зору навряд чи покращить рамку виявлення, і це нормально. Датчик зору розпізнає більшість REDBOX.

Значок панелі інструментів вчителя Інструменти вчителя

Відповіді студентів можна обговорити в класі та/або ви можете переглянути їхні інженерні зошити, щоб переконатися, що вони виконали завдання.

На знімку є лише один об’єкт (кількість об’єктів = 1), а ширина надається програмою (ширина об’єкта = 152). Центральне значення X дорівнює 152/2 + 50 = 126.

червона коробка

  • REDBOX знаходиться ліворуч від центральної точки робота (трохи лівіше від центру). REDBOX знаходиться на відстані 31,5 пікселів (центр 157,5 - 126) ліворуч від центральної точки робота.

  • REDBOX знаходиться нижче центральної точки робота (трохи нижче центру). REDBOX знаходиться на 5,5 пікселів (111 – центр 105,5) нижче центральної точки робота.