Skip to main content

STEM laboratorijos
PIKTAS. Dėžė

Mokytojų portalas

Kas yra mokytojo pastabos?

Kiekvienoje STEM laboratorijoje yra išteklių, pasiekiamų tik mokytojams. Šių išteklių tikslas – padėti jums pasiruošti ir padėti studentams pereiti kiekvieną laboratorijos skyrių. Kiekvienoje laboratorijoje yra dviejų tipų mokytojų ištekliai: laboratorijos mokytojų skyrius ir mokytojų pastabos puslapiuose.

Mokytojų skyrius

Mokytojų skyriuje bus pateikta laboratorijos apžvalga ir ištekliai, skirti pasiruošti laboratorijai. Šis skyrius bus labai naudingas norint susidaryti bendrą laboratorijos vaizdą ir planuoti pamokų laiką.

  • STEM laboratorijos vadove apžvelgiama, kam skirtas kiekvienas STEM laboratorijos skyrius.
  • Peržiūros puslapyje pateikiama pagrindinė informacija, pvz., reikalinga medžiaga, mokymosi tikslai ir standartai. Be to, yra kiekvieno puslapio aprašymas laboratorijoje.
  • Pacing vadovas pateikia diagramą, kurioje nurodomas laikas, koncepcijos, pristatymas, reikalingos medžiagos ir ištekliai.
  • Atsakymų klavišas pateikia atsakymus į klausimus, pateiktus skiltyje „Žinoti“. Atkreipkite dėmesį, kad atsakymai taip pat bus pateikti mokytojo pastaboje tame puslapyje.
  • Skyriuje „Finding Help“ pateikiama trumpa apžvalga, kaip naudotis VEX biblioteka – pagalbos straipsnių biblioteka, kuri gali būti naudojama tiek mokytojams, tiek mokiniams STEM laboratorijų metu.

Mokytojo pastabos

Mokytojo pastabos yra tik mokytojams skirto turinio skyriai, kuriuos galima rasti pačios STEM laboratorijos puslapiuose. Šių mokytojo pastabų tikslas – laiku pateikti patarimus ir gaires kiekvienam laboratorijos etapui, kad kiekvieną puslapį būtų lengviau išmokyti. Yra kelių tipų mokytojų pastabos, kuriose pateikiama turinio apžvalga, mokinių sėkmė, diskusijų klausimai, pratęsimo veikla ir atsakymų raktai.

STEM laboratorijos puslapiuose yra keletas pagrindinių mokytojų pastabų tipų:

Mokytojo įrankių dėžė: tokio tipo mokytojo pastabos bus naudingos daugeliui tikslų. Mokytojų įrankių dėžėse bus atsakymai į klausimus arba tyrimo rezultatų aprašymai. Jie gali suteikti papildomų mokymo metodų ar puslapio turinio santraukų parinkčių. Ši mokytojo įrankių dėžė skirta veiklai, kuri naudoja

Mokytojo įrankių rinkinys

Mokytojo patarimas: šioje mokytojo pastaboje bus pateikti trumpi, tiesioginiai patarimai, kurie paprastai padeda laiku, kad STEM laboratorija mokiniams veiktų kuo sklandžiau.

Mokytojo patarimai

Motyvuokite diskusiją: tokio tipo pastabose pateikiami klausimai, kuriuos galite užduoti mokiniams, kad paskatintumėte diskusiją ir paskatintumėte mokinius susimąstyti apie laboratorijoje esančias temas. Taip pat pateikiami atsakymai arba galimi atsakymai.

Motyvuoti diskusiją

Išplėskite savo mokymąsi: ši pastaba suteiks papildomos veiklos, kurią galima priskirti mokiniams, kai bus daugiau laiko. Išplėskite mokymosi veiklą taip pat gali būti priskirta studentams, kurie savo darbą atlieka greičiau nei kiti mokiniai.

Išplėskite savo mokymąsi