Skip to main content
Учительський портал

Послідовність навчання

Лабораторії STEM дотримуються послідовного досвіду навчання. Учня просять зробити наступне:

  • Створіть збірку або артефакт.
  • Дослідіть конструкцію або артефакт і припустіть його можливе застосування в реальному світі.
  • Навчайтеся на практиці.
  • Внесіть зміни в дизайн або конструкцію, щоб покращити та покращити їх.
  • Оцінити знання.
Значок пошуку
1. Seek
Кожна лабораторія STEM, орієнтована на інженерію, починається з інструкцій щодо створення робочої збірки або рекомендацій щодо оригінального дизайну. У разі створення на основі набору наданих інструкцій учням слід дати достатньо часу для виконання покрокових інструкцій для створення збірки індивідуально чи в малих групах. Після створення дизайну або збірки учням пропонується перевірити, що вони роблять. Учням пропонують поекспериментувати з конструкцією та відповісти на різні запитання, , що вона робить, як її можна використовувати, що, якщо вона надає якісь механічні переваги, і як пояснити за допомогою інженерних термінів. Учням пропонується відповісти на ці запитання у своїх інженерних зошитах, оскільки мета полягає в тому, щоб їхні відповіді були доступними для перегляду та відгуків. Кількість часу, відведеного на цю частину лабораторії STEM, може змінюватися залежно від того, чи дозволяє час і чи всі групи учнів навчаються з однаковою швидкістю.
Грати значок
2. Гра
Ігровий розділ у лабораторії STEM починається з короткого читання, яке надає контекст для концепцій або навичок у цій діяльності. Коротка процедура може для вивчення нової навички або представленої концепції. Найчастіше учні повертаються до тестування своїх збірок, щоб розпізнати деякі особливості їхнього дизайну, але є багато різних видів діяльності, які вони можуть виконати. Деякі лабораторії STEM зосереджуються на одній діяльності, маючи лише одне читання та процедурну діяльність, але більшість має більше ніж одну діяльність, щоб можна було представити кілька концепцій або навичок і досліджувати складніші концепції.
Застосувати значок
3. Застосувати
У цьому розділі учням надаються приклади того, як поняття, з якими вони знайомляться, застосовуються до їхнього повсякденного життя. Їм також пропонується на застосування цих навичок у конкурентному аспекті робототехніки та інженерії.
Переосмислити значок
4. Переосмислити
Після ознайомлення з концепціями збірки учням надається можливість продовжити дослідження своєї збірки через завдання. Після створення середовища для збірки учням може знадобитися змінити свою збірку для успіху. Більшість завдань мають змагальний характер і сприяють практичному навчанню. Учням пропонується записувати та обґрунтовувати зміни, які вони вносять у свої технічні зошити. Ставляться запитання як про етап проектування, так і про етап тестування. Кількість часу, відведеного на цю частину STEM Lab, може змінюватись залежно масштабу завдання.
знати значок
5. Знати
Наприкінці лабораторії STEM учням задають запитання про концепції, які вивчаються під час лабораторії. Запитання можна роздрукувати, якщо їх потрібно виконати рукою та здати для оцінки. Більшість запитань є варіантами відповіді або вірно-неправда. Незалежно від того, чи працюєте ви в командах, групах чи класі, відповіді на запитання можна обговорювати, щоб переконатися, що всі учні розпізнають правильні відповіді та пояснюють, чому вони правильні. Відповіді надаються на сторінці попереднього перегляду STEM Lab .

Піктограма «Поради вчителю». Поради вчителю

  • Організовуйте невеликі групи або команди для сприяння функціональній співпраці, коли лабораторія STEM використовується в класі чи будь-якому іншому середовищі з великою кількістю учнів.

  • Розширте розділи «Застосувати» та «Переосмислити» на більш тривалий період часу, щоб дати можливість тим, хто навчається, надолужити згаяне.

  • Використовуйте сторінки в розділі «Додаток» як доповнення, щоб спрямовувати зусилля учнів, якщо у них виникли труднощі під час створення або виконання завдання.