Skip to main content

Лабораторії STEM
Моментум Алея студент

VEX V5 Speedbot призначений для того, щоб вам було зручно працювати з системою якомога швидше. Тепер, коли збірку завершено, дослідіть і подивіться, що вона може зробити. Тоді дайте відповіді на ці запитання у своєму інженерному зошиті.

  1. Як ця конструкція робота може бути більш вигідною в деяких сценаріях порівняно з більшою та складнішою збіркою?

  2. Якби цей робот мав завдання штовхати вперед м’яч, дуже схожий на м’яч для баскетболу чи боулінгу, які особливості конструкції робота були б важливими? Які характеристики м'яча необхідно враховувати?

  3. Якби вам доручили розробити нову версію цієї збірки, що б ви додали або вилучили з збірки, щоб покращити її здатність штовхати об’єкти? Поясніть з деталями та ескізами.

Значок панелі інструментів вчителя Інструменти вчителя

  1. Відповіді можуть бути різними, але можуть включати такі приклади, як переваги його невеликого розміру. Він має здатність подорожувати під об’єктами, чого не може більша конструкція. Speedbot також може бути швидшим порівняно з більшою та важчою конструкцією.

  2. Серед можливих відповідей — стабільність, баланс, потужність або швидкість. Необхідно враховувати такі характеристики м’яча, як його розмір і вага.

  3. Відповіді можуть бути різними, але можуть включати видалення частин для швидкості або додавання частин для більшого контролю над штовханням об’єктів – подібно до бульдозера. Якщо учні відчувають труднощі, можна поставити це запитання іншим способом: «Які частини можна додати або зняти з робота?»