Skip to main content

Robot Soccer
3 pamoka: Robotų futbolo varžybos

Konkuruoti

Dabar atėjo laikas varžytis Robot Soccer varžybose! Šiose dvikovos vairuotojų valdymo varžybose jūsų robotas žais komandoje su antruoju robotu. Kartu stengsitės įmušti kuo daugiau įvarčių, perkeldami kubą į priešininkų komandos vartus. Kiekvienos rungtynės yra 60 sekundžių žaidimo laiko, o laikmatis sustos po kiekvieno įvarčio, ​​kad iš naujo nustatytų robotus ir kubą lauke. Laimi ta komanda, kuri rungtynių pabaigoje įmušė daugiausiai įvarčių! Žiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą ir sužinokite, kaip pritaikyti visus anksčiau išmoktus dalykus Robotų futbolo varžybose.

Taisyklių supratimas

Robotų futbolas vyksta kaip dviejų robotų ir dviejų robotų rungtynės, kurių tikslas yra įmušti įvarčius perkeliant kubą į priešininkų komandos vartus. Kiekvieną kartą įmušus įvartį, laikrodis sustoja ir laukas nustatomas iš naujo. Laimi komanda, įmušusi daugiausiai įvarčių pasibaigus 60 sekundžių žaidimo laikui!

Jūs ir jūsų komanda galite pritaikyti inžinerinio projektavimo procesą savo robotams ir vairavimo strategijai, kad padidintumėte savo rezultatą. 

Yra daug strategijų, kurias galite naudoti norėdami sėkmingai konkuruoti Robot Soccer varžybose. Žiūrėkite šią animaciją ir pamatysite vieną robotų futbolo žaidimo pavyzdį! 

Vaizdo failas

Perskaitykite šį dokumentą, kad galėtumėte analizuoti ir interpretuoti konkurso taisykles.Google Doc / .docx / .pdf

Skaitydami taisykles pagalvokite, kaip jas panaudoti kurdami žaidimo strategiją.

Vaizdas, kuriame Simple Clawbot įmuša įvartį „Robot Soccer“.

Patikrinkite savo supratimą 

Prieš pereidami prie kito vaizdo įrašo, įsitikinkite, kad suprantate konkurso taisykles, atsakydami į toliau pateikto dokumento klausimus savo inžinerijos bloknote. 

Patikrinkite savo supratimo klausimusGoogle Doc / .docx / .pdf

Inžinerinio projektavimo proceso taikymas

Peržiūrėkite šį vaizdo įrašą apie inžinerinio projektavimo procesą, kad sužinotumėte, kaip atlikti žingsnius toliau tobulinant ir kartojant savo žaidimo strategiją, vairuotojo strategiją ar roboto dizainą Robot Soccer varžyboms. 

Atidarykite inžinerinio projektavimo proceso plakatą

Bendradarbiaujantis sprendimų priėmimas

Kai dirbate inžinerinio projektavimo procese, turėsite bendrauti su savo komandos nariais. Peržiūrėkite šį vaizdo įrašą, kad pamatytumėte gero bendravimo, kurį galite naudoti priimdami sprendimus su komanda, pavyzdžius.


Norėdami grįžti į pamokos apžvalgą, pasirinkite < Grįžti į pamokas. 

Pasirinkite Kitas > , kad apmąstytumėte, ką išmokote ir padarėte per šią pamoką.