Skip to main content

Robot Soccer
Урок 3: Змагання з футболу роботів

Змагатися

Тепер настав час взяти участь у змаганні з футболу роботів! У цьому змаганні з керування водіями два на два ваш робот гратиме в команді з другим роботом. Разом ви спробуєте забити якомога більше голів, перемістивши кубик у ворота команди суперника. Кожен матч займає 60 секунд ігрового часу, і таймер зупиняється після кожного голу, щоб скинути роботи та куб на полі. Перемагає команда, яка набрала більше голів наприкінці матчу! Подивіться відео нижче, щоб дізнатися, як можна застосувати всі знання, які ви вивчали раніше, у змаганні з футболу роботів.

Розуміння Правил

Робот-футбол відбувається як матч двох роботів проти двох, мета якого полягає в тому, щоб забивати голи, переміщуючи кубик у ворота команди суперника. Щоразу, коли забивається гол, годинник зупиняється, а поле скидається. Перемагає команда, яка закинула більше голів після закінчення 60 секунд ігрового часу!

Ви та ваша команда можете застосувати процес інженерного проектування до своїх роботів і вашої стратегії водіння, щоб максимізувати свій результат. 

Є багато стратегій, які ви можете використати, щоб успішно змагатися у змаганні з футболу роботів. Перегляньте цю анімацію, щоб побачити один приклад гри Robot Soccer у дії! 

Відеофайл

Прочитайте цей документ, щоб проаналізувати та витлумачити правила конкурсу.Google Doc / .docx / .pdf

Читаючи правила, подумайте, як ви можете використовувати їх для розробки стратегії гри.

Зображення Simple Clawbot, який забиває гол у Robot Soccer

Перевірте своє розуміння 

Перш ніж перейти до наступного відео, переконайтеся, що ви розумієте правила конкурсу, відповівши на запитання в документі нижче у своєму інженерному зошиті. 

Запитання щодо перевірки розумінняGoogle Doc / .docx / .pdf

Застосування процесу інженерного проектування

Подивіться це відео про процес інженерного проектування, щоб дізнатися, як пройти через кроки, щоб продовжити розробку та повторювати свою ігрову стратегію, стратегію водія або дизайн робота для змагання Robot Soccer. 

Відкритий плакат процесу проектування

Спільне прийняття рішень

Коли ви працюєте над процесом інженерного проектування, вам потрібно буде спілкуватися з членами вашої команди. Перегляньте це відео, щоб побачити приклади ефективного спілкування, які ви можете використовувати, коли приймаєте рішення зі своєю командою.


Виберіть < Повернутися до уроків , щоб повернутися до огляду уроку. 

Виберіть Далі > , щоб подумати про те, чого ви навчилися та зробили протягом цього уроку.