Skip to main content

Robot Soccer
3. nodarbība: Robotu futbola sacensības

Sacensties

Tagad ir pienācis laiks sacensties Robot Soccer sacensībās! Šajās divu pret diviem braucēju kontroles sacensībās jūsu robots spēlēs komandā ar otru robotu. Kopā jūs mēģināsit gūt pēc iespējas vairāk vārtu, pārvietojot kubu pretinieku komandas vārtos. Katrs mačs ir 60 sekundes spēles laika, un taimeris apstāsies pēc katriem vārtiem, lai atiestatītu robotus un kubu laukumā. Uzvar komanda, kura mača beigās guvusi visvairāk vārtu! Noskatieties tālāk esošo videoklipu, lai uzzinātu, kā izmantot visas iepriekš apgūtās lietas robotu futbola sacensībām.

Noteikumu izpratne

Robotu futbols notiek kā divu robotu un divu robotu spēle, kuras mērķis ir gūt vārtus, pārvietojot kubu pretinieku komandas vārtos. Katru reizi, kad tiek gūti vārti, pulkstenis apstājas un laukums tiek atiestatīts. Uzvar komanda, kura 60 sekunžu spēles laika beigās guvusi visvairāk vārtu!

Jūs un jūsu komanda varat izmantot inženiertehnisko projektēšanas procesu saviem robotiem un braukšanas stratēģiju, lai palielinātu rezultātu. 

Ir daudzas stratēģijas, kuras varat izmantot, lai veiksmīgi sacenstos Robot Soccer sacensībās. Noskatieties šo animāciju, lai redzētu vienu robotu futbola spēles piemēru darbībā! 

Video fails

Izlasiet šo dokumentu, lai analizētu un interpretētu konkursa noteikumus.Google Doc / .docx / .pdf

Lasot noteikumus, padomājiet par to, kā tos izmantot spēles stratēģijas izstrādei.

Attēls ar Simple Clawbot, kurš gūst vārtus spēlē Robot Soccer

Pārbaudiet savu izpratni 

Pirms pāriet uz nākamo videoklipu, pārliecinieties, ka esat izpratis konkursa noteikumus, savā inženierzinātņu piezīmju grāmatiņā atbildot uz tālāk norādītā dokumenta jautājumiem. 

Pārbaudiet savas izpratnes jautājumusGoogle Doc / .docx / .pdf

Inženierprojektēšanas procesa piemērošana

Noskatieties šo videoklipu par inženiertehniskās projektēšanas procesu, lai uzzinātu, kā veikt darbības, lai turpinātu izstrādāt un atkārtot savu spēles stratēģiju, vadītāja stratēģiju vai robota dizainu Robot Soccer sacensībām. 

Atvērt inženiertehniskā dizaina procesa plakātu

Sadarbīga lēmumu pieņemšana

Strādājot inženiertehniskajā projektēšanas procesā, jums būs jāsazinās ar komandas locekļiem. Noskatieties šo videoklipu, lai redzētu labas komunikācijas piemērus, ko varat izmantot, pieņemot lēmumus ar savu komandu.


Atlasiet < Atgriezties uz nodarbībām, lai atgrieztos nodarbību pārskatā. 

Atlasiet Nākamais > , lai pārdomātu to, ko esat iemācījies un darījis šīs nodarbības laikā.