Skip to main content

Kubu savācējs
6. nodarbība: Secinājums

Karjeras savienojumi

Tālāk norādītajās karjerās tiek izmantotas prasmes un koncepcijas, kuras jūs praktizējāt šajā nodaļā. Izvēlieties kādu no šīm karjerām un pabeidziet kādu aktivitāti no Izvēles padomes.

Attālināti vadāma transportlīdzekļa (ROV) pilots

ROV ir zemūdens kuģis, ko izmanto dažādās nozarēs, sākot no meklēšanas un glābšanas, līdz naftai un gāzei un beidzot ar zinātnisko izpēti. ROV piloti attālināti pārvietojas pa kuģi un strādā ar komandām, lai triangulētu mērķu atrašanās vietu un sasniegtu misijas mērķus. ROV piloti var strādāt civilās inženierijas jomās, aizsardzības rūpniecībā, vides zinātnēs, jūras arheoloģijā, naftas un gāzes nozarēs, akadēmiskajā zinātniskajā darbā un citās jomās. Kā ROV pilots jūs varat veikt tādas darbības kā datu vākšana, lai uzraudzītu invazīvas sugas zinātniskiem centieniem.

ROV pilotiem ir jābūt daudzpusīgiem, jo ​​katras misijas mērķi un vides apstākļi ir atšķirīgi. ROV pilotiem ir jāpielāgojas tādām lietām kā ūdens temperatūra, blīvums un sāļums, tāpēc viņiem ir nepārtraukti jāpārskata un jāpilnveido sava attālās braukšanas stratēģija, kas ietver gan autonomu, gan vadītāja kontrolētu uzvedību. Tāpat kā ROV pilots, šajā nodaļā jūs strādājāt kopā ar komandu, lai izstrādātu stratēģijas un sasniegtu izaicinājuma mērķus. Jums bija jābūt daudzpusīgam, izstrādājot dažādas stratēģijas vadītāja kontrolei un autonomai braukšanai, kas ietvēra kontroliera lietošanas veidu pielāgošanu, lai būtu efektīvāks vadītājs Cube Collector sacensībās un aktivitātēs.

Zemūdens ROV attēls

Testēšanas inženieris - autonomie transportlīdzekļi

Autonomo transportlīdzekļu testēšanas inženieris izstrādā un ievieš testēšanas procedūras un veic autonomu transportlīdzekļu testēšanas darbības laboratorijas apstākļos un transportlīdzekļu vidē. Testēšanas inženieri sadarbojas ar inženieru, tehniķu un klientu komandām, lai pārbaudītu un uzraudzītu ļoti automatizētu transportlīdzekļu, tostarp pašbraucošu automašīnu, zemūdens meklēšanas un glābšanas robotu un autonomu lauksaimniecības robotu darbību, kas veic lauka darbus. Testēšanas inženieri izstrādā rīkus un procesus testēšanai un dokumentē katru sava procesa posmu, lai viņu komanda varētu pieņemt apzinātus lēmumus, attīstot autonomo transportlīdzekļu iespējas.

Tāpat kā testēšanas inženieris, jūs strādājāt ar komandu, lai atkārtotu un uzlabotu savu spēles stratēģiju, kas ietvēra autonomu kustību. Jūs pārbaudījāt un atkārtojāt savu kodu, lai uzlabotu sava robota spēju izpildīt uzdevumus  Cube Collector. Dokumentējot novērojumus un testu rezultātus savā inženierijas piezīmju grāmatiņā, jūs varējāt analizēt datus, lai pieņemtu pārdomātus lēmumus, uzlabojot sava robota veiktspēju. Tāpat kā testēšanas inženieri, jūs apkopojāt un analizējāt datus, lai uzlabotu sava robota veiktspēju, lai brauktu autonomi.

attēls, kurā redzams pārbaudes inženieris, kurš strādā pie datora

Vai varat atrast citu karjeru, kurā tiek izmantotas šīs nodaļas prasmes un lielas idejas?

Runājiet ar savu skolotāju, lai noskaidrotu, vai varat pabeigt izvēles padomes darbību savai izvēlētajai karjerai.

Izvēlieties aktivitāti

Kad esat izvēlējies jūs visvairāk interesējošo karjeru, izvēlieties vienu no aktivitātēm no , lai padziļinātu izpratni.

Sociālo mediju stāsts

Izveidojiet sociālo mediju stāstu par izvēlēto karjeru. Varat to uzzīmēt vai izmantot tiešsaistes veidni. Iekļaujiet 5 attēlus un parakstus, ko kāds ar šo karjeru kopīgotu parastas darba dienas laikā.

3-2-1 Kopsavilkums

Izlasiet rakstu par savu izvēlēto karjeru un uzrakstiet 3-2-1 kopsavilkumu, ierakstot trīs lietas, ko uzzinājāt lasīšanas laikā, divas lietas, kas jums šķita interesantas un par kurām vēlaties uzzināt vairāk, un vienu jautājumu, kas jums joprojām ir.

Izpakojiet savu karjeru!

Izliecieties, ka esat eksperts savā izvēlētajā karjerā un esat saņēmis kastīti ar 3 svarīgiem rīkiem savam darbam. Izveidojiet izsaiņošanas video par kastē esošajiem rīkiem, izskaidrojot katra no tiem nozīmi un kāpēc tas ir nepieciešams jūsu karjerai. Esiet radošs ar kastes ārpusi un rīku izgatavošanu. Iedomājieties, ka jūsu auditorija neko nezina par jūsu karjeru, un noteikti paskaidrojiet to skaidri sava videoklipa sākumā! 

 

Podcast Reflection

Atrodiet un klausieties Podcast apraidi, kas attiecas uz jūsu izvēlēto jomu. Uzrakstiet pārdomas par Podcast apraidi, tostarp to, ko uzzinājāt par karjeru, idejas, ko tā jums sniedza, jautājumus, ko tas jums radīja, vai citas saistītas domas. Kopīgojiet to ar draugu.

Profesionālais profils

Iedomājieties, ka esat profesionālis izvēlētajā karjerā, un veiciet pētījumu, lai uzzinātu vairāk par šai karjerai nepieciešamajiem izglītības un kvalifikācijas veidiem.  Izveidojiet iedomātu tiešsaistes profesionālu sociālo mediju profilu, piemēram, tos, ko izmanto tīklu veidošanai un darba meklēšanai. Iekļaujiet savu amata nosaukumu, uzņēmumu, kurā strādājat, savu gadu pieredzi, grādu(-us) un vismaz 4 prasmes vai stiprās puses, ko sniedzat darbā.

 

Augstākie apbalvojumi

Kāds ir augstākais pagodinājums kādam jūsu izvēlētajā karjerā? Izpētiet, kas ir balva(-as), un pēc tam lasiet par kādu, kurš ir ieguvis šo balvu. Uzziniet 5 informāciju par šo personu, piemēram, kādi ir viņa svarīgākie sasniegumi, kas viņu vadīja, kādi izaicinājumi viņiem bija jāpārvar, kāda ir viņu izglītība un kādi citi mērķi. Uzrakstiet biogrāfisku rindkopu ar šo informāciju. 

Kad esat pabeidzis izvēles dēļa darbību, sazinieties ar savu skolotāju.


Izvēlieties Nākamais > , lai sagatavotos pārskatam par šo ierīci.