Skip to main content

Колекціонер кубів
Урок 6: Висновок

Кар'єрні зв'язки

У наступних професіях використовуються навички та концепції, які ви практикували в цьому підрозділі. Виберіть одну з цих професій і виконайте завдання з дошки вибору.

Пілот дистанційно керованого автомобіля (ROV).

ROV — це підводне судно, яке використовується в різних галузях промисловості, починаючи від пошуку та порятунку, закінчуючи нафтогазовою промисловістю та науковими дослідженнями. Пілоти ROV віддалено керують судном і працюють з командами, щоб тріангуляти розташування цілей і досягти цілей місії. Пілоти ROV можуть працювати в галузі цивільного будівництва, оборонної промисловості, наук про навколишнє середовище, морської археології, нафтової та газової промисловості, академічних наукових досліджень тощо. Як пілот ROV ви можете виконувати такі дії, як збір даних для моніторингу інвазивних видів для наукових зусиль.

Пілоти ROV повинні бути універсальними, оскільки цілі та умови середовища для кожної місії різні. Пілотам ROV доводиться пристосовуватися до таких речей, як температура, щільність і солоність води, вимагаючи від них постійного перегляду та вдосконалення своєї стратегії дистанційного водіння, яка передбачає як автономну, так і керовану водієм поведінку. Подібно до пілота ROV, у цьому підрозділі ви працювали з командою, щоб розробити стратегії та досягти завдань. Вам потрібно було бути універсальним, коли ви розробляли різні стратегії для керування водієм і автономного водіння, які включали налаштування того, як ви використовуєте контролер, щоб бути більш ефективним водієм у змаганнях і заходах Cube Collector.

Зображення ROV під водою

Інженер-випробувач - автономні транспортні засоби

Інженер-випробувач для автономних транспортних засобів розробляє та впроваджує процедури тестування, а також проводить тестування автономних транспортних засобів у лабораторних умовах і в середовищі транспортних засобів на дорозі. Інженери-випробувачі працюють з командами інженерів, техніків і клієнтів, щоб перевірити та контролювати роботу високоавтоматизованих транспортних засобів, включаючи безпілотні автомобілі, підводних пошуково-рятувальних роботів і автономних сільськогосподарських роботів, які виконують польові роботи. Інженери з тестування розробляють інструменти та процеси для тестування та документують кожен етап свого процесу, щоб їхня команда могла приймати обґрунтовані рішення під час розробки можливостей для автономних транспортних засобів.

Як інженер-випробувач, ви працювали з командою, щоб повторити й удосконалити свою ігрову стратегію, яка включала автономний рух. Ви протестували та повторили свій код, щоб покращити здатність вашого робота виконувати завдання в  Cube Collector. Задокументувавши свої спостереження та результати випробувань у своєму інженерному блокноті, ви змогли проаналізувати дані, щоб приймати зважені рішення, покращуючи продуктивність свого робота. Так само, як інженери-випробувачі, ви збирали та аналізували дані, щоб покращити продуктивність вашого робота для автономного керування.

зображення інженера-випробувача, який працює за комп’ютером

Чи можете ви знайти іншу кар’єру, яка використовує навички та великі ідеї з цього підрозділу?

Поговоріть зі своїм учителем, щоб дізнатися, чи можете ви виконати завдання на дошці вибору для обраної професії.

Виберіть дію

Після того, як ви вибрали кар’єру, яка вас найбільше цікавить, виберіть один із видів діяльності з нижче, щоб поглибити своє розуміння.

Історія соціальних мереж

Створіть історію в соціальних мережах про обрану професію. Ви можете намалювати його або скористатися онлайн-шаблоном. Додайте 5 зображень і підписів, якими хтось із такою професією поділився б протягом звичайного робочого дня.

3-2-1 Підсумок

Прочитайте статтю про обрану вами професію та напишіть для неї резюме 3-2-1, записавши три речі, які ви дізналися під час прочитаного, дві речі, які вам здалися цікавими та про які ви хотіли б дізнатися більше, і одне запитання, яке у вас ще є.

Розпакуйте свою кар'єру!

Уявіть, що ви експерт у своїй професії, і ви отримали коробку з 3 важливими інструментами для вашої роботи. Зробіть відео про розпакування інструментів у коробці, пояснюючи значення кожного з них і чому вони потрібні для вашої кар’єри. Проявіть креативність до зовнішнього вигляду коробки та виготовлення інструментів. Уявіть, що ваша аудиторія нічого не знає про вашу кар’єру, і чітко поясніть це на початку свого відео! 

 

Подкаст Рефлексія

Знайдіть і прослухайте подкаст, який стосується обраної вами галузі. Напишіть роздуми про подкаст, зокрема те, що ви дізналися про кар’єру, ідеї, які він вам дав, запитання, які він викликав у вас, або інші пов’язані думки. Поділіться з другом.

Професійний профіль

Уявіть, що ви професіонал у своїй кар’єрі, яку ви обрали, і досліджуйте, щоб дізнатися більше про типи освіти та кваліфікації, необхідні для цієї кар’єри.  Створіть уявний професійний онлайн-профіль у соціальних мережах, який використовується для спілкування та пошуку роботи. Вкажіть назву вашої посади, компанію, в якій ви працюєте, ваш багаторічний досвід, ступінь(і) і принаймні 4 навички чи сильні сторони, які ви використовуєте для роботи.

 

Найвищі відзнаки

Яка найвища нагорода в обраній професії? Дослідіть, щоб дізнатися, що таке нагорода(и), а потім прочитайте про когось, хто отримав цю нагороду. Дізнайтеся 5 частин інформації про цю особу, наприклад, які її найважливіші досягнення, хто був її наставником, які виклики їй довелося подолати, яку освіту вона має та які інші цілі вона має. Напишіть біографічний параграф із цією інформацією. 

Виконавши вправу на дошці вибору, зверніться до свого вчителя.


Виберіть Далі > , щоб підготуватися до підсумку цього розділу.