Skip to main content

STEM laboratorijos
Pasukimas

Mokytojo įrankių dėžutės piktograma Mokytojo įrankių rinkinys - Šio skyriaus tikslas

Šios STEM Lab Seek skyriaus tikslas – suteikti studentams patirties kuriant robotą Autopilotą. Mokiniai vadovausis nuosekliomis instrukcijomis, kad sukurtų robotą, o baigs konfigūruodami išmaniuosius jutiklius. Šio skyriaus pabaigoje mokiniams bus užduodami tyrinėjimo klausimai, kad jie pagalvotų apie pastatymą ir kaip jie galėtų jį panaudoti.

Prieš pradėdami šią STEM laboratoriją, įsitikinkite, kad baterijos yra įkrautos ir .

Mokytojo patarimų piktograma Mokytojo patarimai

  • Naudokite šį paveikslėlį kaip atskaitos tašką, kad patikrintumėte, ar mokiniai tinkamai užbaigė Autopiloto kūrimą, ir kad mokiniai galėtų peržiūrėti, ką jie ruošiasi sukurti. Statyba trunka apie 60 minučių.

  • Pamokos pabaigoje skirkite mokiniams pakankamai laiko savo inžinerijos sąsiuviniuose pasižymėti, kur jie baigė, ir sutvarkyti savo vietą.

Autopiloto kūrimas
Užbaigta Autopiloto roboto konstrukcija.

Šis robotas sukurtas taip, kad jį būtų galima greitai pastatyti ir per trumpą laiką apvažiuoti autonomiškai arba su Valdikliu.

Mokytojo įrankių dėžutės piktograma Mokytojo įrankių rinkinys

STEM laboratorijos „Seek“ skyrius padeda studentams sukurti robotą, reikalingą likusiai laboratorijos daliai. Jei jūs arba jūsų mokiniai jau sukūrėte šį robotą ir peržiūrėjote klausimus puslapyje „Tyrimas“, galite pereiti į šios STEM laboratorijos skyrių „Play“ ir tęsti nuo ten.