Skip to main content

Лабораторії STEM
токарні

Значок панелі інструментів вчителя Інструменти вчителя - Мета цього розділу

Мета цього розділу STEM Lab Seek — надати студентам досвід створення робота-автопілота. Студенти використовуватимуть покрокові інструкції, щоб сконструювати робота, і закінчать налаштуванням розумних датчиків. Наприкінці цього розділу студентам буде запропоновано дослідницькі запитання, щоб подумати про збірку та про те, як вони можуть її використовувати.

Перед початком цієї лабораторії STEM переконайтеся, що батареї заряджені і готові.

Піктограма «Поради вчителю». Поради вчителю

  • Використовуйте це зображення як орієнтир, щоб перевірити, чи правильно учні завершили збірку автопілота, і надати учням попередній перегляд того, що вони збираються створити. Складання займає приблизно 60 хвилин.

  • Дайте учням достатньо часу наприкінці уроку, щоб відзначити, де вони зупинилися у своїх інженерних зошитах, і прибрати свою територію.

Створення автопілота
Завершена збірка робота Autopilot.

Цей робот сконструйований таким чином, що його можна швидко побудувати та їздити автономно або за допомогою контролера за короткий проміжок часу.

Значок панелі інструментів вчителя Інструменти вчителя

Розділ «Пошук» лабораторії STEM допоможе студентам створити робота, необхідного для решти лабораторії. Якщо ви або ваші учні вже створили цього робота та відповіли на запитання на сторінці «Дослідження», ви можете перейти до розділу «Грати» цієї лабораторії STEM і продовжити звідти.