Заводські роботи
На початку 1960-х заводи вперше почали використовувати сучасних промислових роботів. Ці роботи можуть виконувати брудну, нудну та небезпечну роботу, яку раніше виконували люди. З тих пір заводи в усьому світі інвестували мільйони доларів у розробку та створення роботів, які можуть виготовляти свою продукцію швидко та ефективно.
Фабричні роботи постійно вдосконалюються з розвитком нових технологій. Нові метали та матеріали дозволяють використовувати роботів у середовищі високого тиску або високої температури. Зазвичай заводські роботи виготовляються з нових «м’якших» матеріалів, щоб забезпечити безпеку працівників у разі нещасного випадку. Ці матеріали, як-от гума та пластик, можуть допомогти зменшити кількість травм під час зіткнення робота з людиною. З появою штучного інтелекту та датчиків фабричних роботів можна «навчити» новим способам доставки цих продуктів за одну ніч і адаптувати їхні рухи в режимі реального часу. Це забезпечує більшу продуктивність і точність.
Фабричні роботи використовуються у виробництві багатьох продуктів, але трійка найпопулярніших роботів у виробництві:
- буріння
- Зварювання
- Фарбування та герметизація
Розширте своє навчання
Щоб пов’язати цю діяльність із робототехнікою та працевлаштуванням, попросіть студентів дослідити десять найкращих робочих місць, які, найімовірніше, будуть замінені роботами в майбутньому, десятку найвигідніших робочих місць, які, найімовірніше, будуть замінені, а також обґрунтування цих прогнозів.