Skip to main content

Mokytojo ištekliai

Peržiūrėkite šį vaizdo įrašą ir sužinokite daugiau apie VEX IQ (2-osios kartos) STEM laboratorijas ir šių pamokų struktūrą. Norėdami gauti konkrečios informacijos apie tai, kaip parengti ir vadovauti šiam STEM laboratorijos skyriui savo klasėje, žr. toliau pateiktą palengvinimo vadovą. Po šiuo vaizdo įrašu ir nuoroda pateikiami papildomi ištekliai, kurie padės jums kartu su mokiniais diegti „Castle Crasher Unit“.

„Castle Crasher“ palengvinimas „Google .docx .pdf

< Grįžti namo

Darbo pradžia

Peržiūrėkite šį vaizdo įrašą ir sužinokite daugiau apie tai, kaip pradėti dirbti su šiuo STEM laboratorijos skyriumi savo klasėje.

Peržiūrėję vaizdo įrašą, galite pasinaudoti šiais straipsniais apie mokinių įsivertinimą ir mokymosi tikslų kūrimą, kad pradėtumėte pokalbį su savo mokiniais.

Kodėl studentų įsivertinimas?

 Bendras mokymosi tikslų kūrimas

Pradėkite naudotis VEX IQ

Pirmojo roboto kūrimas

Sekite šį vaizdo įrašą, kad sukurtumėte IQ (2 kartos) „BaseBot“. Tai suteiks jums naudingų patarimų ir informacijos, išskyrus konstravimo instrukcijas, kol kuriate savo pirmąjį robotą.

Taip pat galite pasidalinti ja su savo mokiniais, jei jiems reikia papildomos pagalbos kuriant.

„BaseBot“ kūrimo instrukcijos

Mokymas naudojant VEXcode IQ Python

Peržiūrėkite šį vaizdo įrašą, kad sužinotumėte daugiau apie išteklius, kurie padės jums mokyti šį STEM laboratorijos skyrių su Python klasėje.

Peržiūrėję vaizdo įrašą, peržiūrėkite „Python“ išteklius, kad gautumėte papildomos pagalbos, kai kartu su mokiniais įgyvendinate šį skyrių.

VEXcode IQ Python ištekliai šiam vienetui Google .docx .pdf

Naudojant pseudokodą

Peržiūrėkite šį vaizdo įrašą, kad sužinotumėte daugiau apie pseudokodo naudojimą kartu su mokiniais, kad padėtų jiems konceptualiai suprasti savo kodą.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie pseudokodo naudojimo su mokiniais veiksmus, žr. toliau pateiktą straipsnį.

Pseudokodo naudojimas su savo mokiniais

Planavimas ir įgyvendinimas

„Castle Crasher“ padalinio palengvinimas

Peržiūrėkite palengvinimo vadovą, kad surastumėte pagalbos, kai vedate kiekvieną šio skyriaus pamoką. Atsakymų raktas į „Patikrinkite savo supratimą“ klausimus visame skyriuje taip pat pateikiamas kaip nuoroda, kai kartu su mokiniais užpildote skyrių.

Šio skyriaus palengvinimas Google .docx .pdf

Patikrinkite, kaip suprantate klausimus. Atsakymo raktas Google .docx .pdf

VEX IQ lyderių lentelė

„VEX IQ Leaderboard“ yra įdomus ir interaktyvus įrankis, kurį galima naudoti norint parodyti ir dokumentuoti studentų pasiekimus STEM laboratorijos padalinio iššūkiuose ir konkursuose, kad mokiniai būtų įsitraukę vienas į kitą ir konkurenciją. 

Pasiekite pirmaujančiųjų sąrašąKaip naudotis pirmaujančiųjų sąrašu

Tempimo vadovas

Mokytojai ir mokyklos nori mokymo plano, kuris atitiktų jų tikslus. Peržiūrėkite mūsų rekomendacijas dėl mokymo tempo pagal mokyklos kalendorių, klasės tvarkaraštį, mokinių mokymosi poreikius ir VEX IQ derinimą su VIQC virtualiais įgūdžiais.

Kaupiamasis stimuliavimo vadovas

Google Doc .xlsx .pdf

Reikalingos medžiagos

Čia yra sąrašas, kuriame yra viskas, ko jums reikia norint įdiegti šį IQ STEM laboratorijos skyrių savo mokykloje ar klasėje.

Pagrindinis medžiagų sąrašas

Google Doc .xlsx .pdf

Standartų suderinimas

VEX IQ STEM laboratorijos padaliniai atitinka Kompiuterių mokslų mokytojų asociaciją (CSTA), Tarptautinę švietimo technologijų draugiją (ISTE) ir bendruosius matematikos standartus. Peržiūrėkite šiuos lapus, kad sužinotumėte, kur ir kaip šie standartai pasiekiami vienetuose.

Žiūrėti standartus

Rubrika

Toliau pateikiama apibendrinamojo pokalbio rubrika, naudojama su mokiniais ir mokytojais apibendrinančiam vertinimui skyriaus pabaigoje, taip pat straipsnis apie veiksmingų apibendrinančių pokalbių su mokiniais palengvinimą.

Trumpo pokalbio rubrika

Google Doc .docx .pdf Veiksmingi pokalbiai su informacija

Laiškas į namus

„Letter Home“ galite bendrinti su savo klasės globėjais, kad per „Castle Crasher Unit “ klasėje praneštų, ką mokiniai veikia ir mokosi, ir kaip jie gali tęsti mokymąsi namuose. Šis „Letter Home“ taip pat gali būti suasmenintas, kad atitiktų jūsų klasės bendruomenės poreikius.

Castle Crasher Letter Home

Google Doc .docx .pdf

Pagalbos palaikymas

Sužinokite daugiau apie tai, kaip palengvinti produktyvius ir prasmingus pokalbius su mokiniais, kai jie kuria, bendradarbiauja, koduoja ir ugdo atsparumą, naudodamiesi VEX IQ STEM laboratorijos padaliniais, skaitydami šiuos žinių bazės straipsnius.

Inžinerinių pokalbių su mokiniais palengvinimasKodavimo pokalbių su studentais palengvinimas Porinio programavimo naudojimas studentų bendradarbiavimui Atsparumo ugdymas naudojant veiksmingą grįžtamąjį ryšį

iq patikrinimas

Išteklių pritaikymas

Supaprastinimo vadovas, Klausimai „Patikrinkite, kaip supranti“ ir „Letter Home“ yra kaip redaguojami „Google“ dokumentai ir skaičiuoklės, todėl galite juos kopijuoti ir pritaikyti pagal savo poreikius. Šie straipsniai padės jums padaryti šių dokumentų kopijas asmeniniame „Google“ diske arba atsisiųsti juos, kad galėtumėte redaguoti naudodami „Microsoft Word“.

„Google“ diskas „Microsoft Word“