Skip to main content

Skolotāju resursi

Noskatieties šo videoklipu, lai uzzinātu vairāk par VEX IQ (2. paaudzes) STEM Labs un šo nodarbību struktūru. Lai iegūtu specifisku informāciju par to, kā sagatavot un vadīt šo STEM laboratorijas nodaļu savā klasē, skatiet tālāk norādīto veicināšanas rokasgrāmatu. Zem šī videoklipa un saites ir pieejami papildu resursi, kas jums palīdzēs, ieviešot Castle Crasher Unit kopā ar saviem skolēniem.

Castle Crasher atvieglošana Google .docx .pdf

< Atgriezties mājās

Darba sākšana

Noskatieties šo videoklipu, lai uzzinātu vairāk par to, kā sākt darbu ar šo STEM laboratorijas vienību savā klasē.

Pēc videoklipa noskatīšanās varat izmantot šos rakstus par skolēnu pašvērtējumu un mācību mērķu kopīgu veidošanu, lai sāktu sarunu ar saviem skolēniem.

Kāpēc studentu pašnovērtējums?

 Kopīga mācību mērķu izveide

Sāciet darbu ar VEX IQ

Izveidojiet savu pirmo robotu

Sekojiet šim videoklipam, lai izveidotu IQ (2. paaudzes) BaseBot. Tas sniegs jums noderīgus padomus un informāciju, kas nav ietverta izveides instrukcijās, kamēr veidojat savu pirmo robotu.

Varat arī kopīgot to ar saviem skolēniem, ja viņiem nepieciešama papildu palīdzība būvniecības laikā.

BaseBot veidošanas instrukcijas

Mācības ar VEXcode IQ Python

Noskatieties šo videoklipu, lai uzzinātu vairāk par resursiem, lai palīdzētu jums mācīt šo STEM laboratorijas vienību ar Python savā klasē.

Pēc videoklipa noskatīšanās skatiet Python resursus, lai iegūtu papildu atvieglojumu atbalstu, ieviešot šo vienību ar saviem skolēniem.

VEXcode IQ Python resursi šai vienībai Google .docx .pdf

Izmantojot pseidokodu

Noskatieties šo videoklipu, lai uzzinātu vairāk par pseidokoda izmantošanu ar saviem skolēniem, lai palīdzētu viņiem veidot konceptuālu izpratni par savu kodu.

Lai iegūtu papildinformāciju par pseidokoda izmantošanas darbībām ar saviem skolēniem, skatiet rakstu, uz kuru ir saite tālāk.

Pseidokoda izmantošana ar saviem skolēniem

Plānošana un īstenošana

Pils avārijas vienības atvieglošana

Skatiet veicināšanas rokasgrāmatu, lai atrastu atbalstu, vadot katru šīs nodaļas nodarbību. Atbilžu atslēga uz jautājumiem, kas attiecas uz jautājumiem par izpratni visā nodaļā, ir arī sniegta uzziņai, kamēr jūs aizpildāt nodaļu kopā ar saviem skolēniem.

Šīs nodaļas atvieglošana Google .docx .pdf

Pārbaudiet, vai jūs saprotat jautājumus. Atbildes atslēga Google .docx .pdf

VEX IQ līderu saraksts

VEX IQ līderu saraksts ir jautrs un interaktīvs rīks, ko var izmantot, lai parādītu un dokumentētu studentu sniegumu STEM laboratorijas nodaļas izaicinājumos un konkursos, saglabājot studentu iesaisti savā starpā un sacensībās. 

Piekļūstiet uzvarētāju sarakstamKā izmantot uzvarētāju sarakstu

Pacing Guide

Skolotāji un skolas vēlas mācību plānu, kas atbilst viņu mērķiem. Apskatiet mūsu ieteikumus par apmācības ritmu, pamatojoties uz skolas kalendāru, klases grafiku, skolēnu mācību vajadzībām un VEX IQ apvienošanu ar VIQC virtuālajām prasmēm.

Kumulatīvās pacing rokasgrāmata

Google dokuments .xlsx .pdf

Nepieciešamie materiāli

Šeit ir saraksts ar visu nepieciešamo, lai ieviestu šo IQ STEM laboratorijas vienību savā skolā vai klasē.

Pamatmateriālu saraksts

Google dokuments .xlsx .pdf

Standartu saskaņošana

VEX IQ STEM laboratorijas vienības atbilst Datorzinātņu skolotāju asociācijai (CSTA), Starptautiskajai izglītības tehnoloģiju biedrībai (ISTE) un kopējiem matemātikas pamatstandartiem. Skatiet šīs lapas, lai redzētu, kur un kā šie standarti tiek sasniegti vienībās.

Skatīt standartus

Rubrika

Tālāk ir sniegta aptauju sarunu rubrika, kas tiek izmantota ar studentiem un skolotājiem apkopojošam novērtējumam nodaļas beigās, kā arī raksts par efektīvu pārrunu sarunu veicināšanu ar studentiem.

Īsās sarunas rubrika

Google Doc .docx .pdf Efektīvas pārrunas

Mājas vēstule

Vēstuli Home var kopīgot ar klases aizbildņiem, lai informētu par to, ko skolēni dara un mācās, izmantojot Castle Crasher Unit klasē, un kā viņi var turpināt šīs mācības mājās. Šo Vēstules sākumlapu var arī personalizēt, lai tas atbilstu jūsu klases kopienas vajadzībām.

Castle Crasher Letter Home

Google Doc .docx .pdf

Veicināšanas atbalsts

Izmantojot VEX IQ STEM laboratorijas vienības, uzziniet vairāk par produktīvu un jēgpilnu sarunu veicināšanu ar skolēniem, viņiem veidojot, sadarbojoties, kodējot un veidojot noturību, izmantojot šos zināšanu bāzes rakstus.

Inženierzinātņu sarunu veicināšana ar studentiemKodēšanas sarunu veicināšana ar studentiem Pāru programmēšanas izmantošana studentu sadarbībai Noturības veidošana ar efektīvu atgriezenisko saiti

iq pārbaude

Resursu pielāgošana

Veicināšanas rokasgrāmata, Jautājumi par izpratni un Vēstules sākumlapa ir pieejami kā rediģējami Google dokumenti un izklājlapas, lai jūs varētu tos kopēt un personalizēt atbilstoši savām vajadzībām. Šie raksti palīdzēs jums izveidot šo dokumentu kopijas savā personīgajā Google diskā vai lejupielādēt tos rediģēšanai programmā Microsoft Word.

Google disks Microsoft Word