Skip to main content

Ресурси для вчителя

Перегляньте це відео, щоб дізнатися більше про STEM-лабораторії VEX IQ (2-го покоління) та структуру цих уроків. Зверніться до Посібника з фасилітації, посилання на яке наведено нижче, щоб отримати конкретну інформацію про те, як підготувати та провести цю лабораторну групу STEM у своїй класній кімнаті. Під цим відео та посиланням є додаткові ресурси, які допоможуть вам під час впровадження програми Castle Crasher Unit зі своїми учнями.

Спрощення Castle Crasher Google .docx .pdf

< Повернення додому

Починаємо

Перегляньте це відео, щоб дізнатися більше про те, як розпочати роботу з цим модулем STEM Lab у вашому класі.

Після перегляду відео ви можете скористатися цими статтями про самооцінку учнів і спільне створення навчальних цілей, щоб почати розмову зі своїми учнями.

Навіщо студентам самооцінювання?

 Спільне створення навчальних цілей

Почніть роботу з VEX IQ

Створення вашого першого робота

Дотримуйтеся цього відео, щоб створити IQ (2-го покоління) BaseBot. Це надасть вам корисні поради та інформацію, окрім інструкцій зі створення, під час створення вашого першого робота.

Ви також можете поділитися цим зі своїми учнями, якщо їм потрібна додаткова допомога під час будівництва.

Інструкції зі створення BaseBot

Навчання з VEXcode IQ Python

Перегляньте це відео, щоб дізнатися більше про ресурси, які допоможуть вам викладати цю лабораторну програму STEM за допомогою Python у вашому класі.

Після перегляду відео ознайомтеся з ресурсами Python, щоб отримати додаткову підтримку під час впровадження цього розділу зі своїми учнями.

Ресурси VEXcode IQ Python для цього розділу Google .docx .pdf

Використання псевдокоду

Перегляньте це відео, щоб дізнатися більше про використання псевдокоду зі своїми учнями, щоб допомогти їм створити концептуальне розуміння свого коду.

Щоб дізнатися більше про кроки використання псевдокоду з учнями, перегляньте статтю за посиланням нижче.

Використання псевдокоду з учнями

Планування та реалізація

Сприяння підрозділу Castle Crasher

Перегляньте Посібник з фасилітації, щоб знайти підтримку під час фасилітації кожного з уроків цього розділу. Ключ відповідей на питання перевірки вашого розуміння в розділі також надається для довідки, поки ви проходите цей розділ разом зі своїми учнями.

Сприяти цьому розділу Google .docx .pdf

Перевірте ваше розуміння Запитання Ключ відповіді Google .docx .pdf

Таблиця лідерів VEX IQ

VEX IQ Leaderboard — це веселий та інтерактивний інструмент, який можна використовувати для відображення та документування результатів студентів у завданнях і змаганнях STEM Lab Unit, підтримуючи студентів взаємодію один з одним та змаганнями. 

Доступ до таблиці лідерівЯк користуватися таблицею лідерів

Керівництво з темпу

Вчителі та школи хочуть, щоб план навчання відповідав їхнім цілям. Ознайомтеся з нашими рекомендаціями щодо темпу навчання на основі шкільного календаря, розкладу в класі, потреб учнів у навчанні та поєднання VEX IQ із VIQC Virtual Skills.

Кумулятивний посібник із темпу

Google Doc .xlsx .pdf

Необхідні матеріали

Ось список, у якому міститься все, що вам потрібно для впровадження цієї лабораторії IQ STEM у вашій школі чи класі.

Список основних матеріалів

Google Doc .xlsx .pdf

Узгодження стандартів

Лабораторії VEX IQ STEM відповідають стандартам Асоціації вчителів інформатики (CSTA), Міжнародного товариства технологій в освіті (ISTE) і стандартам Common Core Math. Перегляньте наступні аркуші, щоб побачити, де і як досягаються ці стандарти в одиницях.

Переглянути стандарти

Рубрика

Нижче наведено рубрику бесіди підведення підсумків, яка використовується зі студентами та викладачами для підсумкового оцінювання в кінці розділу, а також статтю про сприяння ефективній бесіді підведення підсумків зі студентами.

Рубрика бесіди підведення підсумків

Google Doc .docx .pdf Ефективні бесіди для підведення підсумків

Лист додому

Letter Home можна поділитися з опікунами в класі, щоб повідомити, що учні роблять і навчаються за допомогою Castle Crasher Unit у класі, і як вони можуть продовжити навчання вдома. Цей Letter Home також можна персоналізувати відповідно до потреб вашого класу.

Castle Crasher Letter Home

Google Doc .docx .pdf

Підтримка сприяння

Дізнайтеся більше про сприяння продуктивним і значущим бесідам зі студентами, коли вони будують, співпрацюють, кодують і формують стійкість за допомогою підрозділів VEX IQ STEM Lab, за допомогою цих статей бази знань.

Сприяння інженерним розмовам зі студентамиСприяння розмовам про кодування зі студентами Використання парного програмування для співпраці студентів Розвиток стійкості за допомогою ефективного зворотного зв’язку

iq перевірити

Налаштування ресурсів

Посібник з підготовки, запитання для перевірки розуміння та лист на домашню сторінку доступні як редаговані документи та таблиці Google, тож ви можете копіювати та персоналізувати їх відповідно до своїх потреб. У цих статтях ви дізнаєтесь, як створити копію цих документів на своєму особистому Диску Google або завантажити їх для редагування за допомогою Microsoft Word.

Google Drive Microsoft Word