Skip to main content
Руйнувач замку

Руйнувач замку

6 Уроки

У цьому розділі ви дізнаєтесь, як використовувати оптичні датчики та датчики відстані, щоб шукати, руйнувати та розчищати кубичні «замки», щоб набирати очки в змаганні Castle Crasher!

Відвідайте Портал для вчителів, щоб отримати допоміжні матеріали для вчителів і відео про зміст і фасилітацію уроків Castle Crasher.

Руйнувач замку Портал вчителя  >

Lesson 1: Introduction

Урок 1: Вступ

У цьому уроці ви познайомитесь із змаганням Castle Crashers Competition, побудуєте базового бота та підготуєтесь до кодування.

Lesson 2: Castle Crasher No Sensors

Урок 2: Castle Crashers без датчика

У цьому уроці ви дізнаєтеся про обчислення кутів і зміну швидкості вашого робота, щоб ви могли брати участь у змаганні Tower Over Challenge.

Lesson 3: Castle Crasher + Distance Sensor

Урок 3: Castle Crasher + датчик відстані

У цьому уроці ви дізнаєтеся, що таке датчик відстані та як його можна використовувати на вашому роботі. Ви також дізнаєтеся про блок [Wait until] і про те, як його можна використовувати в проекті VEXcode IQ. Тоді ви застосуєте те, що ви навчилися, змагаючись у Cube Crasher Challenge!

Lesson 4: Creating Algorithms

Урок 4: Створення алгоритмів

У цьому уроці ви дізнаєтеся про оптичний датчик і про те, як створити алгоритм, який використовує зворотний зв’язок датчика. Потім ви закодуєте свого робота, щоб автономно знаходити кубики та виштовхувати їх із поля у змаганні Sweep the Field Challenge.

Lesson 5: Castle Crasher Competition

Урок 5: Змагання Castle Crasher

У цьому уроці ви застосуєте отримані знання з попередніх уроків, щоб взяти участь у змаганні Castle Crasher!

Lesson 6: Conclusion

Урок 6: Висновок

У цьому уроці ви поміркуєте про підрозділ і визначите зв’язок між тим, що ви зробили, і кар’єрою в STEM.