Skip to main content
Skolotāju portāls

STEM laboratorijas ir izstrādātas kā papildu izglītības pieredze, kas ir elastīga un ko var īstenot dažādos veidos. Izmantojiet Pacing Guide, lai pielāgotu mainīgā ātruma STEM laboratoriju jūsu grafikam. Šo STEM laboratoriju var pielāgot 45, 80, 110 minūšu ieviešanai, nevis pilnām 165 minūtēm, kas iekļautas materiālos.

Šīs STEM laboratorijas ieviešanas iespējas ietver:

  • Ja jums ir ierobežots laiks, aizpildiet tikai sadaļas Meklēt un spēlēt. Kopējais laiks abām sadaļām ir 110 minūtes. Studenti joprojām pabeigs ar pieredzi gan būvniecībā, gan programmēšanā.
  • 80 minūtes ir iespēja pirms nodarbības sagatavot Autopilota robotu (vai divus) un likt skolēniem aizpildīt sadaļas Spēlēt un Pārdomāt. Šī opcija apdraud zināmu veidošanas pieredzi, lai palielinātu programmēšanas pieredzi.  Pēc tam skolēni var palaist un pārbaudīt savus projektus, izmantojot koplietoto(-s) Autopilotu(-us).
  • Varat samazināt laiku, kas pavadīts sadaļās Meklējiet, Atskaņojiet vai Pārdomājiet, ja neveicat ieteiktās diskusijas.
  • Ja jums ir tikai 45 minūtes un pirms nodarbības varat sagatavot vismaz vienu Autopilotu, lieciet saviem skolēniem aizpildīt sadaļu Play, lai iegūtu programmēšanas pieredzi, izmantojot VEXcode IQ robota braukšanas un pagrieziena ātruma iestatīšanai.

STEM Lab ritma ceļveži priekšskata jēdzienus, kas tiek mācīti katrā STEM laboratorijas sadaļā (meklēt, atskaņot, lietot, pārdomāt, zināt), sasaistīt resursus, ko skolotāji var izmantot šo jēdzienu mācīšanai, un identificē visus nepieciešamos materiālus. STEM laboratorijas stimulēšanas rokasgrāmata ir rediģējams Google dokuments, ko varat saglabāt savā ierīcē un modificēt, ņemot vērā klases ierobežojumus un skolēnu .

Mainot ātruma pacing Guide

Google Doc .docx .pdf