Skip to main content

Лабораторії STEM
Зміна швидкості

Учительський портал

Лабораторії STEM розроблені як додаткові навчальні програми, які є гнучкими та можуть бути реалізовані різними способами. Використовуйте Посібник із ритму, щоб допомогти адаптувати Changing Velocity STEM Lab до вашого розкладу. Цю STEM-лабораторію можна адаптувати для впровадження тривалістю 45, 80, 110 хвилин замість повних 165 хвилин, включених у матеріали.

Варіанти реалізації цієї STEM Lab включають:

  • Якщо у вас обмежений час, пройдіть лише розділи «Пошук і відтворення». Загальний час на обидві частини – 110 хвилин. Студенти все одно матимуть досвід як у будівництві, так і в програмуванні.
  • Варіант протягом 80 хвилин – це підготувати робота-автопілота (або двох) перед заняттям і попросити ваших учнів пройти розділи «Грати» та «Переосмислити». Цей параметр компромісує деякий досвід побудови для максимізації досвіду програмування.  Потім студенти можуть запускати та тестувати свої проекти за допомогою спільного автопілота(ів).
  • Ви можете скоротити час, витрачений на розділи «Пошук», «Відтворити» або «Переосмислити», якщо не проводити запропоновані обговорення.
  • Якщо у вас є лише 45 хвилин і ви можете підготувати принаймні один автопілот до уроку, попросіть своїх студентів пройти розділ «Грати», щоб отримати досвід програмування за допомогою VEXcode IQ для встановлення швидкості руху й повороту робота.

Посібники з навчання STEM Lab попередньо переглядають концепції, які вивчаються в кожному розділі (Seek, Play, Apply, Rethink, Know) STEM Lab, пов’язують ресурси, які вчителі можуть використовувати для навчання цим концепціям, і визначають усі необхідні матеріали. Посібник із темпу роботи в лабораторії STEM – це редагований документ Google, який ви можете зберегти на своєму пристрої та змінювати відповідно до обмежень у своєму класі та потреб ваших студентів.

Посібник із зміни темпу швидкості

Google Doc .docx .pdf