Skip to main content
Mokytojų portalas

STEM laboratorijos yra skirtos kaip papildomo mokymosi patirtis, kuri yra lanksti ir gali būti įgyvendinama įvairiais būdais. Naudokite stimuliavimo vadovą, kad „Changing Velocity STEM Lab“ atitiktų jūsų tvarkaraštį. Ši STEM laboratorija gali būti pritaikyta 45, 80, 110 minučių įgyvendinimui vietoj visų 165 minučių, įtrauktų į medžiagą.

Šios STEM laboratorijos diegimo parinktys apima:

  • Jei turite ribotą laiką, užpildykite tik „Ieškokite“ ir „Play“ skyrius. Bendras abiejų skyrių laikas yra 110 minučių. Studentai vis tiek baigs kūrimo ir programavimo patirtį.
  • 80 minučių galima paruošti robotą Autopilotą (arba du) prieš pamoką ir leisti mokiniams užpildyti skyrius „Žaisti“ ir „Permąstyti“. Ši parinktis sumažina tam tikrą kūrimo patirtį, kad būtų galima maksimaliai padidinti programavimo patirtį.  Tada mokiniai gali vykdyti ir išbandyti savo projektus naudodami bendrinamą (-us) Autopilotą (-us).
  • Neturėdami siūlomų diskusijų, galite sutrumpinti laiką, praleistą skiltyse „Ieškok“, „Žaisk“ ar „Permąstyk“.
  • Jei turite tik 45 minutes ir prieš pamoką galite paruošti bent vieną Autopilotą, paprašykite savo mokinių užpildyti skyrių „Play“, kad įgytų programavimo patirties naudojant VEXcode IQ nustatant roboto važiavimo ir posūkio greitį.

STEM laboratorijos tempimo vadovuose apžvelgiamos sąvokos, kurios mokomos kiekviename STEM laboratorijos skyriuje (ieškokite, žaiskite, taikykite, permąstykite, žinokite), susieja išteklius, kuriuos mokytojai gali naudoti mokydami tas sąvokas, ir nustato visą reikalingą medžiagą. STEM laboratorijos stimuliavimo vadovas yra redaguojamas „Google“ dokumentas, kurį galite išsaugoti savo įrenginyje ir modifikuoti atsižvelgdami į klasės apribojimus ir mokinių .

Keitimo greičio keitimo vadovas

Google Doc .docx .pdf