Skip to main content

Значок панелі інструментів вчителя Інструменти вчителя - Мета цього розділу

Цей розділ Apply допоможе студентам зрозуміти, як роботи використовуються в реальному світі. Почніть розділ, попросивши студентів визначити деякі сучасні способи використання та переваги роботів. Студенти, можливо, сформували деякі неправильні уявлення про те, як роботи використовуються в суспільстві. Перелічіть відповіді учнів у класі, щоб на них можна було посилатися після читання. У розділі «Подати заявку» також обговорюється, як створити змагальну команду VEX Robotics і різні ролі, які студенти можуть виконувати в змагальній команді.

Ці сторінки застосування можна опрацьовувати як клас.

  • Прочитайте разом сторінку застосування «Італійський робот-смітник».

  • Організуйте обговорення теми в класі.

  • Прочитайте разом сторінку «Змагання з метою!»

  • Організуйте обговорення теми в класі.

Якщо у вас є час на уроці або як домашнє завдання, розділи Extend Your Learning пропонують інші варіанти, щоб змусити учнів задуматися про те, як робототехніка використовується протягом усього їхнього життя.

Італійський робот-смітник

Сучасні роботи здатні виконувати завдання, які люди не хочуть виконувати. У випадку Італії політика збирання сміття призвела до того, що міста з’явилися купами сміття та, зрештою, стали менш чистими районами для проживання. Сміттєвий робот працює так, що приходить додому, запитує особистий ідентифікаційний номер, який ідентифікує користувача, а потім запитує, чи є сміття органічним, переробленим чи відходами. Використання цього робота не тільки допомагає зробити прибирання сміття ефективним, але й відстежує, скільки сміття збирається в містах Італії. Робот-смітник виносить сміття у своєму череві на смітник, куди ніхто не захоче потрапити. Використання таких технологій, як Trash Robot, дає людям можливість використовувати роботів для виконання завдань, які люди не хочуть виконувати та не можуть виконувати настільки ефективно.

У 21 столітті інженери продовжують розробляти роботів для виконання завдань, які приносять багато користі людям. Ці досягнення призвели до того, що роботи стали широко використовуватися в наших громадах.

Використання роботів має багато переваг:

  • Вони здатні піднімати важкі вантажі без травм.

  • Вони більш точні в рухах.

  • Вони можуть виробляти більше продукції за менший проміжок часу.

  • Вони можуть працювати на постійній швидкості без перерв.

  • Вони можуть виконувати завдання, небезпечні для людини.

  • Вони можуть працювати в небезпечних умовах, таких як погане освітлення, токсичні хімікати або тісне приміщення.

Розширення вашого навчання значок Розширте своє навчання

Роботи стають доступнішими завдяки прогресу технологій. Все більше галузей промисловості використовують роботів, щоб бути більш ефективними, економними та безпечними. Щоб спонукати студентів думати про роботів у навколишньому світі, попросіть їх дослідити, як робототехніка використовується в одному типі промисловості (приклади включають, але не обмежуються: банківська справа, військова справа, виробництво, доставка чи медицина). Учні повинні бути готові поділитися своїми висновками з класом.