Skip to main content

Тепер, коли збірку завершено, дослідіть і подивіться, що вона може зробити. Тоді дайте відповіді на ці запитання у своєму інженерному зошиті.

  1. Як би ви використовували автопілот у повсякденному житті? Які завдання міг би виконувати робот?

  2. Подумайте про різні датчики на автопілоті та поясніть, як ці датчики можуть допомогти вирішити проблему у вашому повсякденному житті. (Приклад: датчик відстані може допомогти знайти стіни в моїй квартирі, коли вона пилососить).

  3. Подумайте про створення автопілота. Що б ви порадили тим, хто починає створення?

  4. Подумайте про місце, яке ви відвідуєте в нашій школі щодня. Напишіть 3-5 кроків, щоб дістатися до цього місця, ніби ви пояснюєте це другові.

Значок панелі інструментів вчителя Інструменти вчителя

  1. Відповіді можуть відрізнятися при обговоренні того, як роботів можна використовувати в повсякденному житті. Не забувайте використовувати приклади моделювання, такі як безпілотний автомобіль Uber або Roomba, який пилососить килими.

  2. Відповіді на завдання з картографування будуть різними, але зосереджені на тому, щоб учні могли просторово зрозуміти, як давати вказівки та переміщатися у віртуальному завданні. Якщо учням важко, попросіть їх намалювати карту, позначивши повороти стрілками, наприклад, вперед, назад, ліворуч і праворуч.

  3. Різниця між роботами та людьми полягає в тому, що роботи виконуватимуть команду без шкоди для місії. Маючи ці знання, ви можете сказати учням, що якщо їхні розрахунки помиляться, робот може врізатися в стіну.

Розширення вашого навчання значок Розширте своє навчання

Просторове відображення є важливою навичкою для студентів. Як клас, опрацюйте наступну вправу, використовуючи четверте дослідницьке запитання.

  • Попросіть учнів поділитися своїм маршрутом (3-5 кроків) до знайомого місця в школі.

  • Попросіть студентів повернутися назад і використати такі слова, як вперед, назад, ліворуч і праворуч.

  • Спрямовуйте студентів просторово думати про свої навички картографування з точки зору вимірювання. Запитайте учнів: «Чи використовували ви одиниці вимірювання? Якщо так, то чому?»

  • Дайте учням час переглянути свої вказівки за такими словами вимірювання, як дюйми та фути.

  • Попросіть студентів подумати про те, чим ці напрямки відрізнятимуться з роботом.

  • Запитайте студентів: «Як би ви змінили свій напрямок, якщо б дали його роботу? Що вам потрібно розбити інакше? Перепишіть 2 кроки, щоб показати цю зміну».

  • Дайте студентам час переписати. Ходіть навколо, сприяючи усуненню несправностей, якщо студенти все ще потребують допомоги.

  • Дозвольте учням поділитися виконаними кроками за допомогою робота, щоб цього разу піти до знайомого місця в школі.

  • Поділіться зі студентами тим, як просторове мислення пов’язане з комп’ютерним мисленням, як правопис пов’язане з читанням. Коли ми мислимо образами, нам легше кодувати. Це тому, що ідея кодування стає реальною та практичною. Ми можемо говорити про роботів, які використовують код на екрані, і так само ми можемо думати про той самий код просторово в такій області, як класна кімната.

    Зв’язок обчислювального мислення (мислення в коді) і просторового мислення (бачення коду) позитивно впливає на здатність людини розуміти кодування відчутним способом. Зрештою, ми навчаємо студентів знаходити рішення обчислювальним шляхом, що має вирішальне значення для вирішення складних проблем, які зустрічаються в сучасному світі. Мислення про ці проблеми саме за допомогою просторових міркувань є ідеальним результатом.

  • Дайте учням час послухати інших, щоб вони показали знайомі місця навколо школи.

  • Якщо залишиться час, оберіть вказівку одного учня та нехай клас розіграє вказівки так, ніби клас був роботами.