Skip to main content

Castle Crashers
5 pamoka: „Castle Crasher“ konkursas

Konkuruoti

Dabar atėjo laikas varžytis „Castle Crasher konkurse! Šiose autonominėse varžybose jūsų robotas stengsis surinkti kuo daugiau taškų daužydamas „pilis“ ir numušdamas kubus nuo lauko. Kiekvienas rungtynių metu išvalytas kubas vertas vieno taško, o daugiausiai taškų surinkęs robotas laimi! Užkoduokite savo robotą, kad jis ieškotų, sudužtų ir nuvalytų pilis – bet saugokitės, nenorite nukristi nuo lauko! Peržiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą, kad sužinotumėte, kaip pritaikyti visus anksčiau išmoktus dalykus „Castle Crasher“ konkurse.

Taisyklių supratimas

„Castle Crasher“ vyksta kaip savarankiškas mačas, kurio tikslas yra užkoduoti jūsų robotą, kad jis surastų, sudužtų ir pašalintų kubo „pilis“ nuo iškilusio lauko, kad būtų galima surinkti taškus. Stebėkite pilių vietą, nes kiekvieno mačo pradžioje jos yra atsitiktinai suskirstytos.

Jūs ir jūsų komanda galite pritaikyti inžinerinį projektavimo procesą savo robotui ir savo kodui, kad maksimaliai padidintumėte savo rezultatą bėgimo metu. 

Yra daug strategijų, kurias galite naudoti norėdami sėkmingai konkuruoti „Castle Crasher“ konkurse. Žiūrėkite šią animaciją ir pamatysite vieną Castle Crasher žaidimo pavyzdį!

Vaizdo failas

Perskaitykite šį dokumentą, kad galėtumėte analizuoti ir interpretuoti konkurso taisykles. Google

Skaitydami taisykles pagalvokite, kaip jas panaudoti kurdami žaidimo strategiją.

„BaseBot“ su pritvirtintais jutikliais numuša kubą nuo lauko „Castle Crasher“ varžybose

Patikrinkite savo supratimą 

Prieš pereidami prie kito vaizdo įrašo, įsitikinkite, kad suprantate konkurso taisykles, atsakydami į toliau pateikto dokumento klausimus savo inžinerijos bloknote. 

Patikrinkite savo supratimo klausimus Google

Inžinerinio projektavimo proceso taikymas

Peržiūrėkite šį vaizdo įrašą apie inžinerinio projektavimo procesą, kad sužinotumėte, kaip atlikti veiksmus, kad galėtumėte toliau kurti ir kartoti savo žaidimo strategiją, kodą ar roboto dizainą Castle Crasher varžyboms. 

Atidarykite inžinerinio projektavimo proceso plakatą

Bendradarbiaujantis sprendimų priėmimas

Kai dirbate inžinerinio projektavimo procese, turėsite bendrauti su savo komandos nariais. Peržiūrėkite šį vaizdo įrašą, kad pamatytumėte gero bendravimo, kurį galite naudoti priimdami sprendimus su komanda, pavyzdžius.


Pasirinkite < Grįžti į pamokas, kad grįžtumėte į pamokos apžvalgą. 

Pasirinkite Kitas > , kad apmąstytumėte, ką išmokote ir padarėte per šią pamoką.