Skip to main content

Pils Crashers
5. nodarbība: Castle Crasher sacensības

Sacensties

Tagad ir pienācis laiks sacensties Castle Crasher konkursā! Šajās autonomajās sacensībās jūsu robots mēģinās iegūt pēc iespējas vairāk punktu, satriecot "pilis" un izsitot kubus no lauka. Katrs spēles laikā notīrītais kubs ir viena punkta vērts, un robots ar visvairāk punktu uzvar! Iekodējiet savu robotu, lai meklētu, avarētu un notīrītu pilis, taču uzmanieties, jūs nevēlaties nokrist no lauka! Noskatieties tālāk esošo video, lai uzzinātu, kā izmantot visas iepriekš apgūtās lietas Castle Crasher konkursā.

Noteikumu izpratne

Castle Crasher notiek kā autonoma spēle, kuras mērķis ir iekodēt jūsu robotu, lai tas meklētu, avarētu un notīrītu kuba "pilis" no paceltā lauka, lai iegūtu punktus. Sekojiet līdzi piļu atrašanās vietai, jo tās tiek nejauši izvēlētas katras spēles sākumā.

Jūs un jūsu komanda varat izmantot inženiertehnisko projektēšanas procesu savam robotam un savam kodam, lai skriešanas laikā palielinātu rezultātu. 

Ir daudzas stratēģijas, kuras varat izmantot, lai veiksmīgi sacenstos Castle Crasher konkursā. Noskatieties šo animāciju, lai redzētu vienu Castle Crasher spēles piemēru darbībā!

Video fails

Izlasiet šo dokumentu, lai analizētu un interpretētu konkursa noteikumus. Google

Lasot noteikumus, padomājiet par to, kā tos izmantot spēles stratēģijas izstrādei.

BaseBot ar pievienotiem sensoriem, kas notriec kubu no lauka, kas notiek Castle Crasher sacensībās

Pārbaudiet savu izpratni 

Pirms pāriet uz nākamo videoklipu, pārliecinieties, ka esat izpratis konkursa noteikumus, savā inženierzinātņu piezīmju grāmatiņā atbildot uz tālāk norādītā dokumenta jautājumiem. 

Pārbaudiet savas izpratnes jautājumus Google

Inženierprojektēšanas procesa piemērošana

Noskatieties šo video par inženiertehniskās projektēšanas procesu, lai uzzinātu, kā veikt darbības, lai turpinātu izstrādāt un atkārtot savu spēles stratēģiju, kodu vai robota dizainu Castle Crasher konkursam. 

Atvērt inženiertehniskā dizaina procesa plakātu

Sadarbīga lēmumu pieņemšana

Strādājot inženiertehniskajā projektēšanas procesā, jums būs jāsazinās ar komandas locekļiem. Noskatieties šo videoklipu, lai redzētu labas komunikācijas piemērus, ko varat izmantot, pieņemot lēmumus ar savu komandu.


Atlasiet < Atgriezties uz nodarbību , lai atgrieztos nodarbību pārskatā. 

Atlasiet Nākamais > , lai pārdomātu to, ko esat iemācījies un darījis šīs nodarbības laikā.