Skip to main content

Руйнувальники замків
Урок 5: Змагання Castle Crasher

Змагатися

Тепер настав час взяти участь у змаганні Castle Crasher ! У цьому автономному змаганні ваш робот намагатиметься набрати якомога більше очок, руйнуючи «замки» та вибиваючи кубики з поля. Кожен кубик, очищений під час матчу, коштує одне очко, і робот з найбільшою кількістю очок перемагає! Закодуйте свого робота, щоб шукати, розбивати та розчищати замки – але будьте обережні, ви не хочете впасти з поля! Подивіться відео нижче, щоб дізнатися, як можна застосувати всі знання, які ви раніше вивчали, до змагання Castle Crasher.

Розуміння Правил

Castle Crasher відбувається як автономний матч, де мета полягає в тому, щоб закодувати свого робота, щоб шукати, розбивати та очищати кубичні «замки» з піднятого поля, щоб набирати очки. Слідкуйте за розташуванням замків, оскільки вони рандомізуються на початку кожного матчу.

Ви та ваша команда можете застосувати процес інженерного проектування до свого робота та свого коду, щоб максимізувати свій результат під час бігу. 

Є багато стратегій, які можна використати, щоб успішно змагатися в змаганні Castle Crasher. Подивіться цю анімацію, щоб побачити один із прикладів гри Castle Crasher у дії!

Відеофайл

Прочитайте цей документ, щоб проаналізувати та витлумачити правила конкурсу. Google / .docx / .pdf

Читаючи правила, подумайте, як ви можете використовувати їх для розробки стратегії гри.

BaseBot із прикріпленими датчиками вибиває куб із поля в змаганні Castle Crasher Competition

Перевірте своє розуміння 

Перш ніж перейти до наступного відео, переконайтеся, що ви розумієте правила конкурсу, відповівши на запитання в документі нижче у своєму інженерному зошиті. 

Запитання для перевірки розуміння Google / .docx / .pdf

Застосування процесу інженерного проектування

Перегляньте це відео про процес інженерного проектування, щоб дізнатися, як пройти через кроки, щоб продовжити розробку та повторювати свою ігрову стратегію, код або дизайн робота для змагання Castle Crasher. 

Відкритий плакат процесу проектування

Спільне прийняття рішень

Коли ви працюєте над процесом інженерного проектування, вам потрібно буде спілкуватися з членами вашої команди. Перегляньте це відео, щоб побачити приклади ефективного спілкування, які ви можете використовувати, коли приймаєте рішення зі своєю командою.


Виберіть < Повернутися до уроків , щоб повернутися до огляду уроку. 

Виберіть Далі > , щоб подумати про те, чого ви навчилися та зробили протягом цього уроку.