Mokytojo įrankių rinkinys
-
Šio skyriaus tikslas
Šis permąstymo skyrius leis mokiniams įvertinti ir peržiūrėti kodą, su kuriuo jie dirbo skiltyje Play, kad jų projektai būtų tikslesni ir efektyvesni. Kodo efektyvumo idėja bus pristatyta, kai mokiniai galvoja apie skirtingų kodavimo sekų privalumus ir trūkumus ir dalijasi savo idėjomis, klausimais ir pageidaujamais sprendimais savo grupėse ir visoje klasėje.Į šį skyrių įtraukta tokia permąstymo veikla:
-
Patikslinkite savo kodą
-
Įvertinkite kodo ir dizaino tikslumą ir efektyvumą
-
Jei reikia, pataisykite ir pataisykite projektą
-
-
Įvertink ir paaiškink
-
Peržiūrėkite kelis atvaizdavimo problemos kodavimo sprendimus, nustatykite, kuris sprendimas yra tinkamiausias, ir paaiškinkite, kodėl
-
-
Permąstyk klausimus
Mokiniai dirbs su savo grupe toliau plėtodami savo projektus ir įrašys mintis bei idėjas į savo inžinerijos sąsiuvinius. Taip pat yra pasirenkamos komandos (Google Doc/.docx/.pdf) ir individualios (Google Doc/.docx/.pdf) inžinerinių bloknotų rubrikos.
Skyriaus „Permąstyti“ pradžioje suskirkite mokinius į savo grupes ir paprašykite mokinių pasirinkti savo vaidmenis, spustelėkite vieną iš šių nuorodų , kad gautumėte daugiau informacijos apie vaidmenis ir grupės organizavimą (Google Doc/.docx/.pdf). Spustelėkite vieną iš toliau pateiktų nuorodų , kad gautumėte pasirenkamą bendradarbiavimo rubriką (Google Doc/.docx/.pdf).
-
Patikslinkite savo kodą
Prisimeni kodą iš Play skilties? Dabar žaisime su šiuo kodu, kad padėtume jį patobulinti ir peržiūrėti, kad geriau pasiektumėte savo tikslą. Šioje permąstymo veikloje yra 3 parinktys:
-
A Sequencing Challenge– padėti jums galvoti apie sukurtą kodą, kaip jis veikia ir kodėl jis gali neveikti.
-
A Kodavimo iššūkis– padės jums praktiškai kurti kodavimo sekas, kurios apeina papildomas kliūtis.
-
efektyvumo iššūkis– padės jums permąstyti kodą ir perrašyti jį taip, kad veiktų su mažiau blokų.
Kai mokytojas pasakys grupei, nuo kurio iššūkio pradėti, pereikite prie kito puslapio ir atlikite šio iššūkio veiksmus.
Mokytojo įrankių rinkinys
-
Permąstyti kaip diferencijavimo strategiją
Kadangi mokiniai dirbs su kodu, kurį sukūrė skiltyje „Play“, „Rethink“ veikla yra puikus būdas pasiūlyti diferencijuoti mokinius, kuriems gali prireikti daugiau laiko arba kurie susiduria su sekos koncepcijomis. . Užsiėmimas Patikslinti savo kodą gali būti naudojamas studentams, kurie vis dar baigia savo kodą iš Play skilties; o „Įvertink ir paaiškink“ veikla gali būti skirta studentams, kurie yra pasirengę tolesnei praktikai, taikydami išmoktus sekos sudarymo ir kodavimo įgūdžius. -
Patikslinkite savo kodą
Šios veiklos tikslas – dar kartą peržiūrėti kodų sekas, kurios buvo sukurtos skiltyje Play, ir patobulinti jas, turint omenyje efektyvumą ir tikslumą. Veikloje yra keletas variantų / iššūkių ir, atsižvelgiant į mokinių stiprybes ir sunkumus koduojant, permąstyti iššūkius galima atitinkamai suskirstyti.-
Sekos nustatymo iššūkis: Ar jūsų kodų seka pasiekė tikslą? Kodėl ar kodėl ne? Patikslinkite ir perrašykite seką, kad galėtumėte tiksliau sekti susietą kelią.
-
Sukurta studentams, kurie neužbaigė Play skyriaus su veikiančia kodų seka ir kuriems reikia daugiau laiko trikčių šalinimui ir kodui pataisyti.
-
-
Kodavimo iššūkis: Ką daryti, jei jūsų žemėlapyje būtų kliūtis? Pridėkite laiptus arba saugyklą, kad galėtumėte naršyti, ir perrašykite kodų seką, kad atspindėtų šį pakeitimą.
-
Skirta studentams, kurie susipažįsta su blokais ir kaip jie veikia, ir kuriems reikia daugiau praktikos kuriant kodų sekas.
-
-
Efektyvumo iššūkis: Ar galite perrašyti savo kodą, kad pasiektumėte tikslą, bet naudodami mažiau blokų? Pagalvokite, kur galėtumėte efektyviau sudaryti atvaizdavimą, ir pabandykite perrašyti kodą naudodami 3–5 blokus mažiau.
-
Sukurta studentams, kurie yra pasiruošę kitam programavimo žingsniui ir kuriems reikia daugiau praktikos ieškant kelių tos pačios problemos sprendimų.
-
-
Visiems iššūkiams kiekvienos grupės kūrėjas turėtų gauti reikiamą techninę įrangą. Įrašytojas turėtų gauti grupės inžinerinį sąsiuvinį. Programuotojas turėtų atidaryti VEXcode IQ.
Kiekis | Reikalingos medžiagos |
---|---|
1 | |
1 | |
1 | |
1 |
USB kabelis (jei naudojate kompiuterį) |
1 |
Mokytojo patarimai
-
Sumodeliuokite kiekvieną trikčių šalinimo veiksmą mokiniams. Priminkite mokiniams, kad kiekvienoje grupėje kažkas atlieka statybininko vaidmenį. Tas asmuo turėtų tikrinti šiuos elementus per visą tyrinėjimą.
-
Norėdami peržiūrėti Autopiloto variklių ir jutiklių konfigūraciją, spustelėkite vieną iš šių nuorodų (Google Doc/.docx/.pdf).
Prieš pradėdami veiklą...
Ar prieš pradėdami veiklą turite pasiruošę kiekvieną iš šių dalykų? Statytojas turėtų patikrinti kiekvieną iš šių dalykų:
-
Ar visi varikliai ir jutikliai prijungti prie tinkamo prievado?
-
Ar išmanieji kabeliai iki galo įkišti į visus variklius ir jutiklius?
-
Ar smegenys įjungtos?
-
Ar akumuliatorius įkrautas?