VEX IQ Challenge
Кожного року команди можуть розробити та створити робота, щоб грати проти інших команд у ігровому VEX IQ Challenge. Гра змінюється щороку. Натисніть тут , щоб переглянути поточну гру та правила цього року. Турніри проводяться цілий рік на регіональному, державному та національному рівнях, що веде до Чемпіонату світу з робототехніки VEX кожного квітня.
У VEX IQ Challenge грають на прямокутному полі розміром 4x8 футів. Команди програмують своїх роботів так, щоб вони пересувалися по полю, хапали, підкидали та розміщували ігрові фігури в зонах очок, щоб заробити найбільшу кількість очок.
Є два типи викликів, які будуть вирішувати команди. У змаганні Robotic Skills Challenge команди намагаються набрати якомога більше очок за допомогою своєї роботизованої конструкції в двох типах матчів. Матчі навичок водіння повністю контролюються водієм, а матчі навичок програмування є автономними з обмеженою взаємодією учнів. Другий тип змагання — це змагання з командною роботою, у якому два роботи змагаються у змаганні як альянс у 60-секундних матчах, працюючи разом, щоб набрати найбільшу кількість балів.
Змагання VEX дають студентам можливість:
-
Продемонструвати свої навички водіння та програмування.
-
Працюйте разом як команда для вирішення проблем.
-
Знайомтеся з новими людьми з їх спільноти, штату та навіть інших країн.
-
весело провести час!
Розширюйте свої знання - Давайте створимо команду для цьогорічного виклику!
Відвідайте веб-сайт REC Foundation і перегляньте відео, яке представляє поточний виклик, натиснувши це посилання.
Запропонуйте учням попрацювати в малих групах, щоб обдумати список поведінки, яка знадобиться роботі команди, щоб вирішити завдання цього року.
Студенти повинні поділитися своїми ідеями з рештою класу, а потім об’єднати списки в основний список. Цей список, створений студентом, може використовуватися вчителем для планування під час вибору додаткових лабораторних робіт VEX STEM для виконання.
Після того, як студенти поділилися своїм списком поведінки, вони можуть додатково підготуватися до змагань, попросивши групи організувати наступне у своїх інженерних зошитах:
-
Намалюйте ігрове поле та намалюйте маршрути, якими повинен рухатися робот, щоб набирати очки.
-
Поясніть простою мовою кожну поведінку, яку повинен виконати робот (це відоме як псевдокод).