Skip to main content

Лабораторії STEM
Їздити вперед і назад

Тепер, коли збірку завершено, дослідіть і подивіться, що вона може зробити. Тоді дайте відповіді на ці запитання у своєму інженерному зошиті.

 1. Як, на вашу думку, можна використовувати автопілот як інструмент для вимірювання?

 2. Якби у вас не було лінійки, щоб вимірювати, на яку відстань переміщався робот Autopilot, яку деталь VEX ви б вибрали в якості мірної палички? чому

 3. Дивлячись на робота-автопілота, як ви думаєте, скільки частин ви використали для його створення? Запишіть своє припущення та чому ви обрали саме це число у своєму інженерному блокноті.

Значок панелі інструментів вчителя Інструменти вчителя

 1. Відповіді можуть бути різними, але можуть включати бажання, щоб автопілот перемістився до певної точки, а потім виміряв, як далеко він пройшов, або ви можете «сказати» (запрограмувати) йому рухатися на певну відстань.

 2. Студенти могли використовувати будь-яку деталь VEX як вимірювальний інструмент із низкою обґрунтувань. Учні можуть вибрати коротку для точності або довгу для легкого вимірювання великих відстаней. Деякі студенти можуть зауважити, що сірі промені були б хорошими, тому що ви також можете використовувати отвори для вимірювання часткових відстаней.

 3. Учні могли відповісти на будь-яке число для своєї відгадки. У роботі автопілота 154 фігури, і студенти можуть відгадати більше чи менше частин залежно від своїх міркувань. Щоб отримати додаткову вправу з оцінювання, перегляньте Розширення навчання нижче.

Розширення вашого навчання значок Розширте своє навчання

Оцінка є важливою навичкою для студентів, яку потрібно практикувати. Як клас, опрацюйте наступну вправу, використовуючи третє дослідницьке запитання.

 • Попросіть студентів поділитися своїми припущеннями щодо того, скільки частин у робота-автопілота, і написати їх на дошці.

 • Упорядкуйте оцінки від найменшого до найбільшого. Попросіть учнів визначити, де в наборі знаходиться їхня припущення.

 • Запитайте учнів, як вони дійшли до своєї припущення. Студенти відповідатимуть різноманітними відповідями.

 • Спрямуйте учнів на те, як систематично оцінити кількість частин. Це може включати:

  • Визначення кількості кроків і оцінка середньої кількості частин на крок. Для цього знадобиться множення, щоб знайти остаточну оцінку.

  • Перелік типів частин і оцінка кількості частин кожної частини. Це потребує доповнення.

  • Студенти можуть додавати власні ідеї щодо того, як вони можуть систематично оцінювати.

 • Дайте студентам час переглянути свої оцінки та попросіть їх записати їх у свої інженерні зошити.

 • Попросіть студентів поділитися своїми новими оцінками і знову запишіть їх на дошці.

 • Розкрийте точну кількість частин і подивіться, хто був близький до реальної кількості.