Skip to main content

Лабораторії STEM
М.А.Д. Коробка

Учительський портал

Піктограма «Поради вчителю». Поради вчителю

  • Порадьте учням зібрати всі деталі, необхідні для побудови, перед початком процесу побудови. Іншим варіантом економії часу є те, що викладач організує усі необхідні частини до прибуття студентів.

  • Порадьте учням розрізняти різні довжини частин конструкції, ознайомившись із плакатом із масштабованими частинами  , який входить до Супернабору.

Значок панелі інструментів вчителя Інструменти вчителя - Мета цієї сторінки

Інструкції зі збирання покажуть учням покрокові інструкції щодо створення MAD Коробка. У розділі «Поради щодо інструкцій зі збирання» буде вказано додаткову інформацію щодо конкретних кроків, які допоможуть учням досягти успіху в їхньому створенні, тому обов’язково повідомте студентам про цей розділ. Існує додаткова рубрика для оцінки збірки на цій сторінці (Google Doc / .docx / .pdf). Якщо для оцінювання студентів використовуються будь-які рубрики, перегляньте рубрику або роздайте копії, перш ніж студенти почнуть працювати, щоб вони зрозуміли, як їх оцінюватимуть.

Перед початком створення подумайте, як будуть організовані ваші учні. Чи буде у кожного учня свій МАД Коробка, чи вони працюватимуть у парах чи командах? Якщо працювати в командах, кожен учень може створити частину кроків або кожному учневі можна дати певну роль. Якщо студенти працюють у групах, на сторінці є додаткова рубрика співпраці (Google Doc / .docx / .pdf ).

Клацніть тут (Google Doc / .docx / .pdf)  , щоб дізнатися, як об’єднати учнів у групи для цієї діяльності.

Щоб отримати поради щодо того, як залучити студентів, які збираються швидше за інших, перегляньте цю статтю.

Створіть MAD Коробка

Дотримуйтесь інструкцій зі збирання, щоб створити MAD Коробка.

Відкрийте та виконайте кроки в інструкціях зі збирання, щоб створити MAD Box.

Google Doc / .docx / .pdf

 

Піктограма «Поради вчителю». Поради вчителю - Поради щодо інструкцій зі складання

Перед початком: Порахуйте всі деталі перед тим, як почати будувати, і тримайте їх під рукою.

Крок 1: Спочатку вставте вал із пластиковою кришкою 3x Pitch через середній отвір фіксуючої пластини вала 1x3. Потім додайте міні-роз’єм для опори на валу з пластиковою кришкою з кроком 3x перед тим, як вставити всю комбіновану деталь у другий отвір балки 1x10.

Крок 2, 6 і 10: Зубці шестерні з 12 і 36 зубцями з’єднаються.

Крок 9: Спочатку вставте вал із пластиковою кришкою 3x Pitch через середній отвір фіксуючої пластини вала 1x3. Потім додайте роз’єм Mini Standoff до валу з пластиковою кришкою з кроком 3x перед тим, як вставити всю комбіновану деталь у третій отвір балки 1x10.

Піктограма «Поради вчителю». Поради вчителю

Доручіть учням розібрати деталі, обережно обертаючи та обережно відтягуючи, щоб не порушити решту конструкції та не пошкодити деталі. Порадьте учням знати, що зубці шестерень будуть зчеплені. Якщо це не так, не з’єднуйте деталі силою, тому що вони, ймовірно, неправильно розташовані.

Піктограма «Поради вчителю». Поради вчителю Контрольний список вчителя

Коли всі учні завершать збірку, перегляньте цей контрольний список, щоб переконатися, що учні готові рухатися далі.

  • Перевірте, чи MAD Коробка побудована правильно.

  • Перевірте, чи шестерні правильно зблоковані.

  • Перевірте, чи учні прибрали зайві частини та прибрали свою територію.

Розширення вашого навчання значок Розширте своє навчання - Семмі

Хто такий Семмі? Семмі — компаньйон VEX Robotics, створений лише з 9 частин VEX IQ. «Семмі» — чудова розширювальна навчальна діяльність, оскільки учні можуть створювати для Семмі будь-який аксесуар чи обстановку, яка їм подобається. Учні обмежені лише межами своєї уяви! Натисніть тут (Google Doc / .docx / .pdf)  , щоб переглянути інструкції зі збирання для Семмі.

Попросіть студентів побудувати Семмі, коли вони закінчать збирання раніше, або як веселу окрему розширену діяльність. Якщо студенти вже створили Семмі в попередніх лабораторних роботах, попросіть їх створити велосипед для Семмі, замінивши одну з пластин фіксатора вала 1x3 на MAD Ящик з колесом. Спочатку замініть пластину фіксатора валу 1x3, яка з’єднана з шестернею з 12 зубами. Поверніть єдину фіксуючу пластину вала розміром 1x3, що залишилася, - розглядаючи її як педаль велосипеда - і зверніть увагу на те, як швидко обертається колесо та наскільки легко чи важко воно обертається. Потім поміняйте колесо, яке знаходиться на шестерні з 12 зубами, на колесо, яке тепер знаходиться на шестерні з 36 зубами, і замініть пластину фіксатора валу 1x3. Спробуйте той самий експеримент із обертанням стопорної пластини вала 1x3. Запитайте учнів, що вони помітили, і запишіть свої спостереження в їхній інженерний блокнот.

Інша можлива ідея полягає в тому, щоб попросити студентів дослідити механізми велосипеда, а потім намалювати конкретні механізми для велосипеда Семмі. Запропонуйте учням запитати, чи мають передачі робити велосипед швидшим чи забезпечувати більшу потужність. Заохочуйте студентів дослідити переваги та недоліки будь-якої ситуації та попросіть студентів записати свої висновки у свій інженерний блокнот. Є можливість використовувати інженерний зошит як оцінку. Натисніть це посилання , щоб переглянути рубрику для інженерного блокнота.