Skolotāju padomi
-
Palūdziet studentiem savākt šīs daļas pirms izveides, lai padarītu būves procesu ātrāku un vienkāršāku. Ja nodarbības laiks rada bažas, vēl viena iespēja būtu visas daļas organizēt pirms skolēnu ierašanās.
-
Ņemiet vērā, ka uzskaitītās daļas nav mērogotas 1:1. Tomēr to mērogs ir parādīts salīdzinājumā ar citām līdzīga izmēra daļām.
-
Atšķiriet dažāda garuma daļas, apskatot daļu plakātu , kas iekļauts Super komplektā.
-
Studenti var izmantot komplekta sijas kā mērīšanas rīku, veidojot savas konstrukcijas (Google ).
-
Tāpat, lai noņemtu tapas (Google / .docx / .pdf) no VEX sijām un plāksnēm, nav nepieciešami papildu instrumenti.
Skolotāja rīklodziņš
Būvēšanas instrukcijās skolēniem tiks parādītas detalizētas instrukcijas, kā izveidot Grabber. Būvēšanas instrukciju padomu sadaļā tiks norādīta papildu informācija par konkrētiem soļiem, kas palīdzēs studentiem sekmīgi veikt būvēšanu, tāpēc noteikti norādiet šo sadaļu studentiem. Šajā lapā ir neobligāta rubrika, lai novērtētu būvējumu (Google ). Ja studentu novērtēšanai tiek izmantotas kādas rubrikas, pārskatiet rubriku vai izsniedziet tās kopijas, pirms studenti sāk strādāt, lai viņi būtu skaidrs, kā viņi tiks novērtēti.
Pirms būvniecības uzsākšanas apsveriet, kā tiks organizēti jūsu studenti. Vai katram skolēnam būs savs mehānisms, vai arī viņi strādās pāros vai komandās? Strādājot komandās, katrs skolēns var izveidot daļu soļu vai katram skolēnam varētu piešķirt lomu. Ja skolēni strādā grupās, šajā lapā ir neobligāta sadarbības rubrika (Google / .docx / .pdf).
Lai saņemtu ieteikumus par būves komponentu sadali starp studentiem komandā, noklikšķiniet šeit (Google ).
Idejas par to, kā iesaistīt skolēnus, kuri pabeidz būvējumu ātrāk nekā citi, šajā rakstā.
Izveidojiet Grabber
Izpildiet būvniecības instrukcijas, lai izveidotu Grabber.
Atveriet un izpildiet darbības, lai izveidotu VEX IQ Grabber. Google
Veidošanas instrukciju padomi
-
Visas darbības: Ir svarīga informācija par to, kuras daļas ir nepieciešamas solim virs nodalījuma līnijas. Skaitlis zem daļas attēla ir šīs daļas numurs, kas nepieciešams solī. Zem daļas var būt informācija par izmēriem, lai palīdzētu noteikt, kuru izmēru izmantot.
-
1. solis: Pirms būves uzsākšanas saskaitiet visus gabalus un nodrošiniet tos viegli pieejamus.
-
7. solis: Ievietojiet 1x1 savienotāja tapas pirmajā un septītajā caurumā 1x8 starā.
-
9. darbība: Vispirms ievietojiet 1x1 savienotāja tapas 1x8 starā, pirms pievienojat 1x6 staru.
Saspiešanas punkti:
Esiet piesardzīgs, pievienojot detaļas, noņemot detaļas vai manipulējot ar Grabber, lai kustībā nekas netiktu saspiests.
Skolotāju padomi
Ir daudz kopīgu detaļu veidu, ar kuriem skolēni izmantos, veidojot savu VEX IQ Super Kit. Studenti var izmantot VEX Super komplekta saturu un veidošanas padomu plakātu (iekļauts komplektā), lai palīdzētu viņiem veidot. Uzdodiet studentiem izjaukt gabalus, uzmanīgi pagriežot un novelkot, lai netraucētu pārējo konstrukciju un nesabojātu detaļas.
Paplašiniet savu apmācību - Semmy
Kas ir Samijs? Sammy ir VEX Robotics kompanjons, kas izgatavots tikai no 9 VEX IQ daļām. Semmy ir lieliska paplašināšanas mācību aktivitāte, jo skolēni var izveidot jebkuru Semija piederumu vai iestatījumu, kas viņiem patīk. Studentus ierobežo tikai viņu iztēles robežas! Noklikšķiniet uz šīs saites (Google ), lai skatītu Sammy izveides instrukcijas.
Palūdziet studentiem uzbūvēt Sammy, kad viņi ir agri pabeiguši būvniecību, vai kā jautru, atsevišķu paplašināšanas aktivitāti. Ja skolēni jau ir izveidojuši Semiju iepriekšējās laboratorijās, palūdziet viņiem spēlēt spīļu spēli ar Semiju. Iespējama ideja ir lūgt studentus salīdzināt, kādus priekšmetus var pacelt ar Grabber spīlēm līdzīgā veidā.
Uzdodiet studentiem tādus jautājumus kā: “Ko jūs pamanāt, ka notiek ar Grabber, kad mēģināt pacelt smagāku priekšmetu, salīdzinot ar vieglāku? Kas, jūsuprāt, varētu notikt ar Grabber, ja to pagarinātu vēl ilgāk, pievienojot vairāk staru? Kāds būtu rezultāts, ja Grabber būtu izgatavots no plāna kartona, nevis plastmasas? Lūdziet studentus pierakstīt savus atklājumus savā inženiertehniskajā piezīmju grāmatiņā. Ir arī iespēja izmantot inženiertehnisko piezīmju grāmatiņu kā novērtējumu. Noklikšķiniet uz šīs lapas (Google / .docx / .pdf), lai skatītu inženierijas piezīmju grāmatiņas rubriku.