Skip to main content

Лабораторії STEM
Грабер

Значок панелі інструментів вчителя Інструменти вчителя

  1. Студенти можуть пояснити, як Grabber може захопити, підняти, перемістити та відпустити об’єкт.

  2. Можливі відповіді включають використання Grabber як частину нової гри або допомогу людям з обмеженими можливостями дістати предмети, які їм можуть знадобитися.

  3. Так, Grabber містить кілька важелів, які дають користувачеві механічну перевагу, яка називається перевагою відстані. «Перевага» виникає, коли важелі збільшують силу, що прикладається, і збільшують відстань, на яку може рухатися Грабер.

  4. Можливим прикладом відповіді може бути: «Граббер складається з кількох важелів; тип простої машини. Для формування його конструкції потрібні балки і з’єднувачі. Балки, з яких складаються важелі, з’єднані в точці опори за допомогою з’єднувача. Балки та з’єднувачі працюють разом, створюючи перевагу на відстані».

Тепер, коли збірку завершено, дослідіть і подивіться, що вона може зробити. Потім дайте відповідь на наступні запитання у своєму інженерному зошиті:

  1. Що робить Grabber? Поясніть з подробицями.

  2. Як можна використовувати Grabber? Поясніть з деталями та ескізами.

  3. Механічна перевага — це перевага, отримана завдяки використанню механізму передачі сили. Чи має Grabber механічні переваги? Якщо так, то в чому полягає механічна перевага? Поясніть з подробицями.

  4. Поясніть цю конструкцію, використовуючи загальну інженерну термінологію, тому, хто її не бачив. Використовуйте принаймні 3 з таких термінів у своєму описі: балки, з’єднувачі, важелі, точки опори, точки опори та прості машини. Наприклад, я міг би сказати, що балка — це інженерний термін, який описує цю конструкцію, тому що конструкція потребує балок для формування її «структури». Можливо, вам знадобиться переглянути ці терміни, якщо вам потрібні роз’яснення.

Значок панелі інструментів вчителя Інструменти вчителя

Порадьте студентам критично мислити над запитаннями, беручи участь у обговоренні в парах. Для цього нехай учні самостійно дадуть відповіді на запитання у своєму зошиті з техніки. Інженерний блокнот можна використовувати як оцінку. Натисніть це посилання (Google / .docx / .pdf), щоб переглянути рубрику інженерного блокнота. Потім через кілька хвилин попросіть студентів звернутися до партнера або групи з трьох студентів, щоб обговорити написане кожним студентом. Заохочуйте їх поміркувати над різними відповідями, які дають їхні однолітки. Співпраця також може бути формою оцінювання. Натисніть це посилання (Google / .docx / .pdf), щоб переглянути рубрику співпраці. Нарешті, ще через кілька хвилин, відкрийте клас для обговорення, щоб отримати більш критичний аналіз питань.