Інструменти вчителя - Мета цієї сторінки
Метою цієї сторінки є ознайомлення з концепцією ітеративного проектування. Прочитайте цю сторінку разом зі студентами та переконайтеся, що вони розуміють концепцію ітеративного проектування, перш ніж попрацювати, перейшовши до другого раунду, де вони вдосконалять свій попередній проект вежі.
Поради вчителю
Якщо учням важко зрозуміти концепцію ітеративного проектування, залучіть учнів до обговорення в цілому класі та поставте учням такі запитання, як: «Які приклади, коли вам доводилося будувати, створювати або малювати щось, що потрібно було відредагувати?» » «Ти коли-небудь робив помилку і мав її виправити? Можливо, навіть кілька разів?» «Чи надсилали вам відгуки, щоб покращити дизайн чи творіння?»
Покращення дизайну
У казці для дітей Троє поросятсвині будують будинки, щоб захиститися від вовка. Кожна свиня використовує різний матеріал для будівництва свого будинку: солому, палиці та цеглу. Вовк намагається зруйнувати будинки своїм потужним диханням.
Будинок із соломи відразу зноситься. Він не настільки міцний, щоб витримати подих вовка. Будиночок з паличок трохи міцніший, але теж падає. Цегляна хата витримує вовчу силу, а вовк здається.
Щоб переконатися, що ваша будівля настільки міцна та міцна, як вам хочеться, спробуйте кілька різних конструкцій. Перевірте свій перший дизайн і подивіться, що працює, а що ні. Запишіть свої ідеї, а потім внесіть зміни, які, на вашу думку, можуть покращити дизайн. Повторіть тест і подивіться, що станеться. Цей процес називається ітеративним дизайном. Після кількох версій (ітерацій) вашого дизайну ви дізнаєтеся, які ідеї працюють краще, а яких слід уникати.
Розширте своє навчання - Ітеративний дизайн паперового літака
Щоб спробувати інші дії з цією концепцією, попросіть своїх учнів скласти аркуш паперу в паперовий літачок. Літак може мати будь-яку конструкцію, яку вони захочуть - він не повинен мати певну форму. Попросіть учнів кинути паперовий літачок, щоб побачити, наскільки добре він літає. Попросіть студентів записати свій дизайн і результати в свій інженерний блокнот. Нехай учні повторять цей процес ще два рази, щоб отримати загалом три літаки. Після того, як учні займуться ітеративним процесом проектування, щоб покращити свій дизайн паперового літака, попросіть учнів завершити цю вправу записом своїх останніх думок про свій прогрес від першого дизайну до третього у своєму інженерному блокноті.